Poskytované služby

Areál sokolského hřiště a jeho vybavenost umožňuje poskytovat různé služby veřejnosti. Mezi tři základní patří:

Budova Sokolovny:
V Sokolovně se nachází tělocvična - velký sál, malý sál, posilovna, sauna a ubytovna.

Antukové hřiště + víceúčelové hřiště:
Součástí sokolského areálu je i antukové hřiště, které je určeno tenistům. Celkem jsou k dispozici dva tenisové kurty s kvalitní antukou a umělohmotnými lajnami v areálu sokolovny a tři u fotbalového hřiště. V srpnu 2010 se uskutečnila výstavba víceúčelového hřiště, kde mohou členové Sokola hrát tenis, malou kopanou, florbal, volejbal, basketbal, budou zde běžecké dráhy na krátké sprinty a vyroste zde cvičná betonová zeď pro nácvik základních tenisových úderů. Tenisový areál je v letních měsících pronajímán široké veřejnosti, aktuální cena pronájmu tenisového kurtu je 150 Kč/hodinu pro nečleny Sokola a 100,- Kč pro jeho členy. Ceny pronájmů víceúčelového hřiště najdete v odkazu:
V areálu je ještě travnaté hřiště na malou kopanou.
Areál je vybaven i šatnami včetně sociálního zařízení, které se nacházejí v budově Sokolovny.

Ubytování v Sokolovně:
Vše podstatné naleznete na speciálních internetových stránkách naší ubytovny  ubytovna-nehvizdy.webnode.cz