SHRNUTÍ SEZONY ELÉVŮ WHITE TIGERS

SHRNUTÍ SEZONY ELÉVŮ WHITE TIGERS  1 EXPERIMENT, KTERÝ SE POVEDL A SPLNIL ÚČEL!

Tak je další sezóna za námi! A světe div se, co se soutěží týče v pořadí už naše pátá! Vzhledem k velkému počtu dětí v kategorii elévů jsme se rozhodli, že uděláme dvě družstva, aby si všichni zahráli a aby nevypadli ze zápasového tempa. Záměrně píšu „dětí“, jelikož v této chlapecké kategorii máme dost dívek, což určitě sami dobře víte. A jelikož jsme se rozhodli minulý rok na čas přerušit pokračování dívčího družstva „Tygřic“, museli jsme holky nasadit právě  do chlapeckého družstva. A po roce působení musím jako trenér konstatovat, že se tento „experiment“  zvaný WHITE TIGERS povedl a byl přínosem pro všechny děti, které v něm hrály. Holky se otrkaly a ukázaly, že se i třeba o rok starších kluků nebojí. Kluci, kteří už nastupují za mladší žáky, zase splnily role lídrů a tahounů týmu! Dávali branky, táhli celé družstvo a o to lépe se pak hrálo právě holkám a těm klukům, kteří neměli takovou zápasovou zkušenost! Abych byl tedy konkrétní  :)..

• Tomáš Jursa, který je mimo hřiště tichý a ne moc mluvný kluk, byl jasným lídrem a tahounem celého týmu! Ačkoliv nikdo z dětí nebyl určen kapitánem, tak všechny ostatní věděly, že je to právě Tom, který je tím nepsaným vůdcem! Střílel branky, makal až do vysílení a já, jako trenér, jsem byl šťastný a hrdý, že mám takového kluka na lavičce! A holky ke „svému Jursíkovi“ :) náležitě vzhlížely.
  • David Šafr – další z tahounů týmu, který už hraje mladší žáky.  Tam chytá a tak je rád, že si ve WT zahrál v poli. David se ničeho nebojí a má sílu, což je pak vidět , když vystřelí! To je pecka, jak když kopne kůň! Škoda, že mu zranění nedovolilo se se sezónou rozloučit v posledním turnaji v Kutné Hoře.
  • Anička Ondráčková – tady musím opatrně :). Je „moje“ a tak musím být objektivní :). Aňula se rozchytala a v některých zápasech předvedla fakt neskutečné zákroky, na které jsem byl jako táta, fakt hrdej! Občas jí tam „něco“ padlo z velké dálky, ale jinak jí hra ve WT fakt moc pomohla a myslím si, že v mladších žačkách, které budeme otevírat příští sezónu, bude chytat ještě líp!
  • Lucka Urbanová -  začala s námi hrát přesně před rokem v Mladé Boleslavi a pokrok, jaký udělala za ten rok, je fakt neskutečný! Lucka je nejrychlejší běžec ze všech elévů!!! Ano, je to tak!! A v posledních zápasech WT už přesně ukazovala všem těm klukům, se kterými jsme hráli, že je nejen šikovná na hokejce, ale právě i rychlá!! Super!! A těším se, co předvede v holkách příští sezónu!
  • Adélka Gomolová – o ní víme, že ta se kluků nebojí! Jde do soubojů a dokáže vstřelit branku! Zapracovali jsme na střele tahem, kterou fakt hodně zlepšila. Také víme, že je lepší v útoku, než v obraně a proto chceme, aby to „mydlila“ před bránou :). Spolu s dvěma Luckama jsou jako tři mušketýři!! Jedna za všechny, všechny za jednu :)
  • Lucka Dostálová – ta je zase naprosto jedinečná ve hře zezadu. Je rychlá a nebojí se! A je strašně cítit, že si začala věřit, což je pak vidět na hře, na kterou se pěkně kouká. Už si dovolí kličku a náběh dopředu a je jen škoda, že jí to „tam“ více krát nepadlo! Ale i tak dokáže pěkně vystřelit ze zadních pozic, a když už to tam padne, je to krásný gól!! A ještě něco – holky z její trojky jí věří, což je strašně pozitivní!!
  • Domča Grábnerová – rychlík a sportovní talent. Na ní bylo také hodně znát, že se pravidelně utkává s klukama na turnajích. Nebojí se ničeho, občas je pěkně ztřeštěná J, ale ve trojce s Tomem a Davidem se hodně prosazovala i střelecky. Kdyby se občas „zklidnila“ před střelou, určitě by jich tam padlo i více.
  • Zuzanka Ludwigová – ta nastupovala jako nepopsaný list, ale po čase se otrkala a už dokonce i dokázala vstřelit branku!!! Ještě to bude chvilku trvat, než prodá vše, co v ní je, ale jsem si jist, že to půjde!!
  • Marek Zahradník - věkem ještě přípravka, ale výkonem už určitě elév! Perfektně se rozehrál, je to hračička a jde mu to skoro všude. Dokáže přejít jeden na jednoho a pěkně vystřelit. Kdyby měl více štěstí a nenastřeloval tolik tyček, měl by i více vstřelených gólů. Marek bude velkou posilou v elévech 5+1, které budeme otevírat v následující sezóně.
  • Denis Polesný – i na něm je hodně vidět, že mu turnaje hodně svědčily. Když měl svůj den, tak střílel branky, bránil a nebál se nikoho. Stejně jako u Zuzky ještě bude muset zapracovat, ale je na velmi dobré cestě, aby byl platným členem týmu v naší silné generaci ročníku 2007.
  • Matouš Kapicz – na něm člověk nikdy neví, o čem na hřišti přemýšlí a s čím tam jde :). Občas zahraje na naši branku, ale má už i nějakou tu vstřelenou na svém kontě. I on bude muset zapracovat, aby se zlepšil.
  • Jindra Ondráček – hrál jen jednou, ale na to, že mu bylo jen pět let, tak se nebál ani kluků o 6 let starších!! Jinak je to samozřejmě „janek“ :)

A JAKÉ MÁM POCITY JÁ, JAKO TRENÉR? Byl jsem fakt hrdej!! Na všechny ty "moje" děti! Byly v pohodě a v družstvu byla fakt pohodová atmosféra stejně tak i mezi rodiči!! A takový "kotel", jako dokázali udělat ti naši, už měla snad jen Slavie!! Klobouk dolů před vámi!! DĚKUJU VÁM VŠEM ZA KRÁSNÝ ROK, HRÁČŮM I RODIČŮM ZA ÚŽASNOU PODPORU A BUDU SE NA VÁS TĚŠIT DALŠÍ SEZÓNU V JINÝCH DRUŽSTVECH!!! BYLO MI CTÍ A POTĚŠENÍM S VÁMI BÝT, HRÁT A PRACOVAT!!!

HYNEK ONDRÁČEK

Vytvořeno: 5. 5. 2017