Sokolské kamínkování

Kaminkovani v Nehvizdech

Sokolské kamínkování v Nehvizdech

1. března startuje KAMÍNKOVÁNÍ. Co to je a jak se můžete zapojit se dozvíte dále.

Vyrobili jsme pro vás sérii červených kamínků se sokolskou tématikou, s obrázky sportu a náčiní. Každý kamínek má svou ikonu a číslo. Rozmístili jsme je po celých Nehvizdech a Nehvizdkách na viditelných místech. Teď už stačí jenom hledat, kreslit obrázky a užívat si vycházek.

Pravidla hry:

1. Nejde o rychlost! Kamínky můžete hledat opravdu celý březen, do 31. 3. 2021!
  2. Při hledání důsledně dodržujte všechna opatření, která nyní kvůli pandemii nemoci Covid-19 v republice platí.
  3. Chcete-li soutěžit, vytiskněte si nebo překlesete sbírací kartičku, do které si budete zapisovat čísla kamínku a kreslit jejich ikony/obrázky. Kartičku najdete na Facebooku sokola a městyse a od 1. března také na jejich webech.
  4. Až najdete 10 různých kamínků, kartičku zaplníte, pošlete nám její fotku. Tím se zařadíte do soutěže. Adresa pro zaslání je: cvicenickonehvizdy@seznam.cz. Můžete samozřejmě poslat více kartiček, tolik, kolik kamínků (celkem jich můžete najít 88 + 8 bonusových!) se vám během března podaří objevit.
  5. Příjem kartiček končí o půlnoci 31. března 2021. Vždy uveďte váš kontakt, abychom se vám mohli v případě ocenění ozvat, ideálně e-mail, nebo telefon a vaše celé jméno.
  6. Nejlepším hledačům se ozveme během první poloviny dubna a domluvíme se na předání zajímavých cen. Ty jsou zatím překvapení!

Důležité upozornění. Hrajte fair play. Je dnes málo radostí, které můžeme sdílet. Kamínky proto v žádném případě nesbírejte, nenoste k sobě domů!  Můžete/nemusíte je však přenést a položit na nové a viditelné místo v Nehvizdech či Nehvizdkách. Pokud kamínek přenesete, použijte dezinfekci nebo si umyjte ruce, opatrnosti není nikdy dost!

Těšit se můžete i na překvapení - k osmdesátému výročí operace Anthropoid, které letos v prosinci oslavíme. I proto je kamínků 88 + 8 bonusových.

Přejeme hodně zábavy při hledání a krásné procházky s kamínky i bez po Nehvizdech.

PS.: Těšíme se na vaše sbírací karty, fotky i zážitky z hledání.

Sbiraci karta

Vytvořeno: 28. 2. 2021