2. NEHVIZDSKÝ CHARITATIVNÍ TURNAJ

Kde: Sportovní Hala Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 1001, 250 81 Nehvizdy

Kdy: 26.11.2023, registrace V 8:00 hod., začátek sportovních aktivit 8:30 hod., konec v pozdních odpoledních hodinách.
Organizace: basketbalový oddíl Vlků TJ Sokol Nehvizdy, AFK Nehvizdy, za přispění městyse a základní školy a dalších oddílů TJ Sokol Nehvizdy
Startovné 300 Kč/osoba – platí se na místě.

Jsme opravdu rádi, že se chcete zúčastnit charitativního turnaje na podporu a pomoc paní Saskii, pěstounce z Nehvizd, která se stará již více než  9 let o Terezku a Vanessku, dívky s Downovým syndromem.

O co jde a jak bude vše probíhat?
Jedná se o celodenní turnaj v trojboji (florbal, basketbal a fotbal ) + dvou jednotlivých turnajů (stolní tenis, squash).

Přihlášení týmů nebo jednotlivých účastníků (věk 16+) na charitativní turnaj v trojboji:

1. Přihlášení jako tým: kapitána prosíme o název týmu, počet lidí v týmu od 10 do 15 členů a poznámku TROJBOJ.
2. Přihlášení jako jednotlivec: pošlete jméno a příjmení a poznámku TROJBOJ  (z přihlášených jednotlivých účastníků budou vytvořeny týmy).

Přihlášení/registraci zašlete na e-mail pinetka1@gmail.com do 15.11.2023.

Přihlášení na doprovodné turnaje (věk 16+)
1. Přihláška na turnaj ve stolním tenisu: prosíme o zaslání celého jména a poznámku STOLNÍ TENIS.
2. Přihláška na turnaj squashi: prosíme o zaslání celého jména a poznámku SQUASH.

Přihlášení/registraci zašlete na e-mail pinetka1@gmail.com do 15.11.2023.

Po celou dobu turnaje bude otevřené bistro s občerstvením (koláče, guláš, další dobroty a nápoje)
Diváci a fanoušci jsou vítáni. Vezměte s sebou rodinu, děti, drahé polovičky, kamarády. Vstupné je dobrovolné! V průběhu celého dne samozřejmě myslíme s programem i na malé fanoušky!

Výtěžek z celé akce (startovné, dobrovolné vstupné, občerstvení) bude do koruny předán paní Saskii na úhradu canisterapie a podpůrných vzdělávací programů pro její dvě holčičky s Downovým syndromem.

Letak Turnaj