Tenis

Odkaz na stránky tenisového oddílu: http://www.tenis-nehvizdy.banda.cz/

NOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM TENISOVÝCH KURTŮ

Pro usnadnění obsazování kurtů bylo schváleno zkušebně zavedení rezervačního systému do.30.06.2013.

Rezervace bude možné provádět on-line nebo na tel.734 403 114.Správce rezervačního systému je Jaromír Dostál.

Pro získání přístupu postupuj následovně:

1. otevřít odkaz
2. kliknu vpravo nahoře na přihlásit se
3. vytvořit nový uživatelský účet
4. vyplním povinná pole s hvězdičkou
5. pro rezervaci kliknu v kalendáři na den a danou hodinu a potvrdím rezervaci.

Pravidla

Každý člen T.O. Nehvizdy muže rezervovat 1,5 hodiny týdně mimo platný rozvrh v časech Po - Pa od 16:00 do 21:00 hodin. Člen mladší 18 let může rezervovat pouze zbylé termíny a to nejdříve 24 hodin předem termínem obsazením kurtu..

Dopolední hodiny lze rezervovat bez omezení.

Stornování rezervovaného termínu je každý hráč povinen učinit bez prodlení v rezervačním systému  nebo telefonicky,minimálně 6 hodin před rezervovaným termínem. Za nedodržení tohoto pravidla bude mít hráč týdenní zákaz vstupu na kurty s účinností ode dne přestupku