13.3. - turnaj elévek v prvním koši v Ruzyni.

13.3. - turnaj elévek v prvním koši v Ruzyni. Další turnaj elévek se odehrál druhou březnovou neděli v hale TJ Ruzyně a pořádali ho ELITE Praha. První koš a pro nás opět velká výzva. Až na Domču Grábnerou jsme odjížděli kompletní.

TIGERS TJ SOKOL NEHVIZDY – FAT PIPE FLORBAL CHODOV  5 : 8 (2:3)

Se suverénně nejlepším týmem soutěže jsme odehráli vyrovnanou partii a začátek jsme měli jako ze říše snů. 3 sekunda a vedli jsme 1:0! Desátá sekunda a bylo to 2:0!!! Bohužel bylo jasné, že holky nasazené tempo nemůžou udržet a tak se Chodovu podařilo vyrovnat a do poločasu ještě strhl vedení na svou stranu. I tak byl ale výkon holek opravdu excelentní a nedávali jasnému favoritu svoji kůži zadarmo. Ještě se jim podařilo snížit na 7:5, ale to bylo tak vše a nakonec ještě Chodov vstřelil osmou branku. BODY: Aneta Salehová 3 (3+0), Adéla Gomolová 2 (2+0), Kristina Venerová 2 (0+2), Adriana Kenderová 1 (0+1).

TIGERS TJ SOKOL NEHVIZDY – FLORBALOVÁ AKADEMIE MB DOLNÍ BOUSOV  1 : 5 (0:3)

Na Dolní Bousov jsme si věřili, ale jak nám proti Chodovu vyšel začátek, tak tentokráte to bylo naopak. Holky působily unaveně a soupeřky byly vždy včas u jejich rozehrávky a nic moc jim nedovolily. Nám se zase nedařilo vstřelit branku a tak jsme po půli prohrávali 0:3. Druhé dějství bylo vyrovnanější, ale bohužel jsme měli i trochu smůlu a tak jsme i druhý zápas ve skupině prohráli a bylo jasné, že budeme bojovat o páté místo a tím i setrvání v prvním koši. BODY: Aneta Salehová 1 (1+0), Viola Počepická 1 (0+1).

TIGERS TJ SOKOL NEHVIZDY – ELITE PRAHA PANTHERS  10 : 5 (3:1).

ELITE jsme již porazili a to bylo pro naše holky i znamením, že by to ŠLOJ. A byla to pravda! Tlačily své soupeřky, byly lepší a brzy si pěknými akcemi i vytvořily náskok, který stále navyšovaly. Ikdyž jsme lehce upravili rozdělení jednotlivých trojek, i tak se jim dařilo a nakonec nedělily soupeřkám desítku, čímž se udržely v prvním výkonnostním koši. BODY: Aneta Salehová 5 (5+0), Adriana Kenderová 4 (3+1), Viola Počepická 2 (1+1), Lucie Dostálová 1 (1+0), Kristina Venerová 1 (0+1).

SESTAVA: Anička Ondráčková – Anetka Salehová, Adri Kenderová, Violka Počepická, Kiki Venerová, Lucka Dostálová, Adélka Gomolová, Bety Pádivá

Celkový dojem z turnaje je ten, že holky dokázaly udržet krok s absolutně nejsilnějším týmem soutěže - Chodovem, ale bohužel je tento zápas stál hodně sil, a proto se jim již tolik nedařilo na Bousov, který je v jejich silách porazit. Ale poslední zápas jim zase zlepšil náladu a ukázal nám, jaké máme „tygřice“ a že jim hra opravdu jde!

Nyní se budeme těšit na 9.4., kdy bude pro naše barvy tzv. SUPER VÍKEND!!! V sobotu hrají mladší žáci a elévky – ml. žáci doma v Nehvizdech a elévky ještě přesně nevíme – první varianta je Mladá Boleslav a druhá Unihoc Aréna Střešovice. A 10.4. hraje svůj druhý domácí turnaj přípravka.

Vytvořeno: 11. 8. 2016
Poslední aktualizace: 11. 8. 2016 12:42