24.4. - neskutečný turnaj přípravky v Mladé Boleslavi

Kdo neviděl, tak tomu neuvěří a kdo tam byl, tak zase nemůže zapomenout!!! Tak by se dal charakterizovat krásný florbalový zážitek, který nám připravili naši kluci z družstva přípravky na turnaji v Mladé Boleslavi. Po vyhraném domácím turnaji, kdy postoupili do třetího koše, chtěli zřejmě opět napodobit své starší kamarády z mladších žáků, kteří o den dříve, stejně jako posledně v Nehvizdech, vyhráli svůj turnaj, a také se jim to dokonale povedlo! O to víc je tento výsledek cenný, že se hrálo „zkušebně“ podle nových pravidel, což u takto malých dětí, v závěru sezóny, také na koncentraci nepřidalo. Kluci se s tím ale vyrovnali jako skuteční „tygři“ a všem ukázali, že naše líheň florbalových bojovníků je kvalitní J.

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – FBK DAVLE  6 : 3

Soupeře, se kterým jsme měli velice vyrovnanou bilanci (1-1-1), jsme tentokráte drtili rozdílem třídy! Ještě to sice nebyl ideální výkon, ale velice záhy jsme vedli 5:0 a podle nových pravidel se přistoupilo ke hře 4 ku třem v náš neprospěch, z čehož pramenilo to, že jsme vždy dostali branku, ale nám se zase naopak podařilo branku vstřelit! Nicméně jsme soupeře nepustili k tomu, aby se na nás dotáhl blíže, než bylo o konečné tři branky rozdílu. Fantastické představení na celém turnaji odstartoval Miloš Blecha v naší bráně, který udivoval celou halu, co je v těchto letech vůbec mezi tyčemi možné!!! Velkým pozitivem bylo, že branky dávaly všechny naše trojky. BODY:  Robin Saleh 2 (2+0), David Houška 2 (1+1), Adam Bareš, Matouš Fanfule a Daniel Venera  1 (1+0).

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – WIZARDS DDM PRAHA 10  7 : 1

Jestliže jsme měli s Davlí vyrovnanou bilanci, tak s Wizards jsme na tom byli podstatně lépe a nikdy jsme s nimi nezaváhali a nestalo se to ani tentokrát. Kluci šli za svým jako odhodlaní mušketýři a své soupeře nešetřili. Opět v pohodě vedli 5:0 a opět jsme hráli ve třech proti čtyřem. Rozdíl byl v tom, že jsme i tak soupeře přehrávali a dokonce i dávali v oslabení branky. Opět exceloval Míla Blecha v brance a když si vychutnal při samostatném nájezdu soupeřova útočníka a sám se poklepal uznale po rameni, tak hala burácela, jako při ligovém zápase! Druhé vítězství a šli jsme do finále proti domácím! BODY: Robin Saleh 5 (5+0), Adam Bareš 3 (0+3),  Matouš Fanfule a Fabián Keprt  1 (1+0), Jan Hladký 1 (0+1).

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – FLORBALOVÁ AKADEMIE MLADÁ BOLESLAV  5 : 4

Neskutečný zápas, kdy dámy omdlévaly, dostávaly se stavů transu a pánové řvali místo mužných hlasů fistulí J. Tak by se dalo charakterizovat finále, které bylo oslavou florbalu! Začátek byl velmi vyrovnaný a dlouho se čekalo na branku. My jsem sice vedli, ale soupeř velmi rychle otočil na 1:3 a tento stav byl ještě 3 minuty před koncem. V bráně opět čaroval Milošek Blecha, který držel naše kluky jako opěrný pilíř. Pak se ovšem stalo něco, co se nedá popsat. Já, jako trenér, si vlastně ani v té euforii nepamatuji, kdo dával branky, ale „tygři“ se neskutečně semkli a pomalu začali drtit domácí a najednou to bylo 5:3 pro nás! Rodiče nás fantasticky podporovali a kluci cítili, že úspěch je na dosah. Ještě se soupeři podařilo vstřelit jednu branku, což byla již jen kosmetická úprava výsledku a neměnilo to nic na tom, že přípravka nehvizdského Sokola vyhrála svůj poslední soutěžní turnaj a postoupila do druhého výkonnostního koše, což je naprosto úžasný úspěch! BODY: Robin Saleh 3 (3+0), Adam Bareš 2 (2+0),  David Houška 2 (0+2).

SESTAVA: fakír Miloš Blecha v brance – Robin Saleh, Adam Bareš, David Houška,  Matouš Fanfule, Jan Hladký, Lukáš Král, Daniel Venera, Fabián Keprt

Nádherné představení s nádherným koncem!! Kluci vybojovali svým následovníkům krásný druhý koš, ale také velký závazek v podobě silných soupeřů. Většina těchto florbalových mušketýrů totiž odchází do kategorie elévů a to konkrétně: Miloš Blecha, Adam Bareš, Matouš Fanfule, David Houška, Jan Hladký, Fabián Keprt, Filip Joch a Lukáš Král. Doufáme, že naváží na své úspěchy v přípravce a budou zase hodně zlobit soupeře ze velkých a silných klubů, jako tuto sezónu!

Za všechny trenéry bych chtěl poděkovat všem rodičům za neskutečnou podporu, kterou nám dáváte, kterou věnujete svým dětem a už se těšíme na další krásné roky s děravým nesmyslem a pevně doufáme, že nám zůstanete nakloněni i nadále. Velký dík také patří vedení městysu, které podporuje sport jako takový a jsme hrdi, že můžeme reprezentovat naši obec.

Za trenéry všech družstev – Hynek Ondráček

Vytvořeno: 11. 8. 2016