25.2. - turnaj mladších žáků v X3M Areně Barrandov

Typ: ostatní
Senzační výhra ve finále nad Spartou!!!

NEHVIZDY porazili SPARTU!

Další turnaj se odehrál 25.2. v X3M Arena Barandov. Odjížděly jsme na tento turnaj oproti poslednímu bez Kiky, Adama, ale posílil nás nově Honza Vančura.

První zápas jsme začínali s Flobalovou akademií MB - Milolovice B. Po řádné rozběhání jsme vstoupili do zápasu s odhodláním a vypracovávali jsme si jednu šanci za druhou, čehož výsledkem bylo vedení o poločasu 10:0. Měnili jsme složení jednotlivých trojic a zkoušeli různé herní varianty. Naši Tygři  přehrávali soupeře ve všech činnostech  a  na konci z toho byly výhra 23:0.

Druhý zápas jsme vyhlíželi s velkým očekáváním – čekalo nás Kladno, se kterým jsme na posledním turnaji prohráli o gól. Utkání bylo od začátku vyrovnané, šance se střídaly na obou stranách, ale do vedení 0:2 šlo Kladno po 4 minutách. Naše Tygry to však řádně vyprovokovalo k drtivému náporu, vzpomněli jsme si na minulé utkání a kombinační hrou jsme dokázali otočit výsledek poločasu na 4:3 v náš prospěch. Druhý poločas byl hodně svižný, držel nás brankář David a střelecky se prosazoval útok Denis P., Viola P. a Honza V. Po konečném hvizdu jsme se radovali z výhry 10:5 a postupu do boje o celkové první místo.

Ve finále nás čekal domácí tým Acema Sparta Praha White, který suverénně vyhrál svoji skupinu. Hned od začátku zápasu jsme zatlačili soupeře na jejich polovinu a snažili jsme se vstřelit úvodní gól. Bohužel jsme dvakrát neuhlídali domáci střelce a byl tady scénář z druhého zápasu (0:2). Tygři zatnuli ještě hlouběji drápky do soupeře a začali jsme využívat naše šance. Měli jsme i výhodu trestného střílení, kterou jsme sice neproměnili, ale poločas jsme otočili na 4:2. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný (2:2), předváděli jsme nádherné kombinace s množstvím šancí, které zůstaly nepotrestány. Konečný výsledek 6:4 a skalp Sparty byl pro nás krásnou odměnou za předvedenou hru a bojovnost.

Tento turnaj hodnotím velmi pozitivně – bylo znát , že jsme se po prvním zápase uklidnili a začali jsme velmi dobře kombinovat, což mělo za následek spousty šancí a krásných gólů. Musím zde vyzdvihnout výkon našeho Davida (brankáře), který nás několikrát podržel. Určitě velkou pochvalu zaslouží trio Viola, Denis a Honza V. za krásnou kombinační hru a pěkné góly. Aneta , Adriana , Vládík, Tomáš, Zdenda a Patrik bojovali jako správní Tygři a prosazovali se i gólově. Byli jsme jediné družstvo, které mělo ve svém týmu 3 holky – Holky klobouk dolů před nasazením a bojovností!

Sestava : David Šafr ( brankář ) , Denis Pardo , Viola Počepická , Aneta Salehová, Adriana Kenderová , Zdenda Čmelík , Patrik Šmída , Jan Vančura , Tomáš Jursa , Vládík Pádivý

Výsledky:   TIGERS : Florbalová akademie MB-Milovice B                            23:0 (10:0)

TIGERS : Kanonýři Kladno                                                                     10:5 (4:3)

TIGERS : Acema  Sparta White                                                            6:4 (4:2)

Góly: Denis 9, Jan 8, Vládík 6, Tomáš 5, Aneta 4, Adriana 2, Zdenda 2, Viola 2, Patrik 1

Děkujeme taky fanouškům za podporu a již se těšíme na další turnaj – 11. 3. 2017!