9.4. - historicky první vítězství mladších žáků na turnaji

Předposlední turnaj jsme odehráli v sobotu 9. dubna na domácí půdě v Nehvizdech, kde nás čekali čtyři zápasy.

TIGERS  TJ SOKOL NEHVIZDY - FBK DRACI     13:2 (5:2)

(Vlček Filip 4x, Pádivý Vladimír 4x, Pardo Denis 2x, Jursa Tomáš 1x, Šafr David 1x, Šmída Patrik 1x )

Na první zápas jsme se důkladně připravili - do šatny jsme nalepili spoustu motivačních sloganů a děti jsme náležitě povzbudili na první zápas. Hned na začátek jsme na „draky“ vlítli tygří silou a pěknými kombinacemi jsme navyšovali skóre zápasu. V druhém poločase jsme neobdrželi žádný gól, naopak jsme přidávali další branky a tak nás potěšilo, že první zápas jsme oproti předcházejícím turnajům zvládli.

TJ SOKOL NEHVIZDY -TJ KRÁLOVSKÉ VINOHRADY B  11:5 (5:2)

(Vlček Filip 8x, Pardo Denis 1x, Macháček Jakub 1x, Pádivý Vladimír 1x)

Druhý zápas jsme začínali proti soupeři, který nás většinou porážel, velmi aktivně a hlavně první trojka ve složení Filip, Vládík a Denis přehrávala dobře hrajícího soupeře. Hlavně Fíla zatěžoval brankové konto Vinohrad krásnými góly a  nasměřoval naše „Tigers“ k vítězství.

TIGERS  TJ SOKOL NEHVIZDY - FbŠ BOHEMIANS PRAHA 13:6 (6:5)

(Vlček Filip 4x, Pardo Denis 2x, Macháček Jakub 2x, Pádivý Vláďa 2x, Šafr David 2x)

Od začátku zápasu jsme udávali tempo hry, ale soupeř po našich chybách vždy dorovnal  a až těsně před přestávkou jsme udrželi těsné vedení. Druhý poločas už byl z naší strany zodpovědnější a třetí vítězství nás nasměrovalo k boji o celkové vítězství na turnaji.

TIGERS  TJ SOKOL NEHVIZDY - FLOOR MANIACS MĚLNÍK  11:4 (6:3)

(Vlček Filip 7x,  Pardo Denis 3x, Pádivý Vláďa 1x)

Poslední zápas domácího turnaje byl skvělým zakončením domácího turnaje. Naši „tygři“ bojovali a rvali se za vidinou prvního vítězství na turnajích v této sezóně. Povedlo se. Vyhráli jsme a výkon celého týmu byl odměněn dlouhotrvajícím potleskem ze strany našich fanoušků.

Domácí  turnaj jsme vyhráli a jsme rádi za podporu rodičů, fanoušků a všech, kteří nám připravili fantastickou atmosféru, kterou můžeme zažít jen v Nehvizdech. Děkujeme za zajištění občerstvení a pomoc při organizaci tohoto turnaje. I proto byl výkon našich "TIGERS"  excelentní, viděli jsme spousty krásných akcí  a pěkných gólů a potvrdili jsme naše staré známé: NÁŠ DUM NÁŠ HRAD!!! Kluci, děkujeme za fantastické představení!!

Na závěr bychom ještě rádi poděkovali Filipovi Vlčkovi, který odehrál svůj poslední zápas za mladší žáky, za jeho přístup, bojovnost a houževnatost, kterou přenesl na ostatní kluky a společně dotáhli turnaj k vítězství a posunu do druhého koše!

DĚKUJEME!!!

Sestava: Ondra Červený v bráně, Pardo Denis, Jursa Tomáš, Padivý Vladimír, Šmída Patrik, Šafr David, Čmelík Zdeněk, Vlček Filip, Macháček Jakub

Poslední  turnaj hrajeme ve druhém výkonostním koši  23. dubna a odjíždíme do haly v Jenči  ( FBC Texas Bandits), kde nás čeká sousedské derby se Zelenčí , Black Angels a zápas o umístění!

Dan Bartončík a Tomáš Kalina

za trenéry ml. žáků