Navigace

Obsah

ELÉVOVÉ WHITE TIGERS VÍTĚZÍ NA DĚKANCE!!!

Typ: náš tip
ELÉVOVÉ WHITE TIGERS VÍTĚZÍ NA DĚKANCE!!! 1 První velký úspěch záložního týmu elévů.

Družstvo elévů White Tigers, které minulý turnaj nehrálo, jelikož byl zrušen, odehrálo tento víkend další soutěžní klání v hale Na Děkance, který pořádalo družstvo Bohemians. Za zmínku stojí to, že z osmi hráčů, bylo pět dívek a o to je úspěch, který jsme dosáhli, ještě sladší! Podařilo se nám totiž celý turnaj vyhrát a postoupit do vyššího koše.

WHITE TIGERS TJ SOKOL NEHVIZDY – FBK OLYMP PRAHA PERSEUS   14 : 4  (6:2)

S našimi dobře známými kluky z Olympu se setkáváme poměrně často a vždy jsme zvítězili. Ne jinak tomu bylo i tentokrát. Již od první chvíle, kdy na hřiště přišla první trojka holek, bylo vidět, že jsme lepší a hned od prvních minut jsme diktovali tempo hry a také velmi dobře stříleli. Druhá trojka s Davidem Šafrem, Markem Zahradníkem a Dominikou Grábnerovou zase předváděla pohledné kombinační akce a tak již v polovině zápasu bylo jasné, kdo bude vítěz. Ve druhé půli ale naši nepolevili a dokonce ještě více drtili své protivníky. Když se k tomu ještě přidal velmi dobrý výkon Aničky Ondráčkové v brance, tak nebylo co řešit. BRANKY: David Šafr 5, Dominika Grábnerová 4, Adéla Gomolová 3, Lucie Urbanová 2.

WHITE TIGERS TJ SOKOL NEHVIZDY– FBC START98 KUNRATICE WHITE    9 : 8  (4:4)

Jelikož Kunratice prohráli s Olympem v jejich vzájemném zápase, tak jsme si mysleli, že budou naší lehkou kořistí, ale opak byl pravdou. Tento zápas byl velmi vyrovnaný a také obrovsky napínavý! Skore se neustále otáčelo a rozhodně nebylo jasné, kdo si urve vítězství. My jsme vedli na začátku, soupeř otočil na 2:3, ale my zase vedli chvilku před půlí 4:3. Náhodným gólem se ale Kunraticím podařilo vyrovnat a tak byl v půli stav vyrovnaný. Ve druhém dějství jsme byli o něco lepší a vždy jsme vedli. Asi minutu před koncem stáhl soupeř na 9:8, ale zodpovědným výkonem celého družstva se nám po time-outu podařilo vítězství uhájit a postoupit tak do finále! BRANKY: Adéla Gomolová, Lucie Urbanová a Dominika Grábnerová 2, Marek Zahradník, David Šafr a Lucie Dostálová 1.

WHITE TIGERS TJ SOKOL NEHVIZDY– FBC SLAVIA PRAHA   7 : 6   (2:2)

Finále bylo opravdovým bojem jak na hřišti, tak i v hledišti! Obě družstva měla velkou diváckou podporu a tak kulisa byla opravdu fantastická!!! My jsme nezachytili začátek zápasu a tak soupeř vedl již 2:0, ale naši „tygři“ se neskutečně vzchopili, do poločasu vyrovnali a velkým plusem toho bylo, že k obratu zavelely hlavně holky, konkrétně Adéla s Dominikou, kterým se dařilo i střelecky. Druhá půle byl opět boj se vším všudy a naše naděje na vítězství také držela Anička v brance, která měla některé opravdu velmi dobré zákroky. Svými výkony ji podpořilo celé družstvo a tak bylo první vítězství na ligovém turnaji na světě!!! BRANKY: Marek Zahradník, Adéla Gomolová a Dominika Grábnerová 2, Lucie Urbanová 1.

SESTAVA: Anna Ondráčková – Adéla Gomolová, Lucie Urbanová, Lucie Dostálová, David Šafr, Marek Zahradník, Dominika Grábnerová,  Matouš Kapicz.

Co říci na závěr? Velký a bojovný výkon celého družstva, veliká obětavost, ale také zodpovědnost, to byly klady, které zdobily náš tým! Velmi dobré výkony převáděli také Marek Zahradník a Lucka Dostálová, kteří hrají více vzadu, ale jsou velkými štíty, přes které soupeři těžko přecházejí. Velmi dobré také bylo, že se střelecky prosadili skoro všichni, což dodá určitě sebevědomí do budoucna.  Obrovská pochvala také patří našemu fanouškovskému „kotlíku“, který vřel celý turnaj a bezvadně děti hnal dopředu!! Už nyní se těšíme na další turnaj, který proběhne 3.12.

Vytvořeno: 20. 11. 2016
Poslední aktualizace: 20. 11. 2016 23:44
Autor: Hynek Ondráček