Obsah

PŘÍPRAVKA VÍTĚZÍ DRUHÝ TURNAJ ZA SEBOU!!!

Typ: náš tip
PŘÍPRAVKA VÍTĚZÍ DRUHÝ TURNAJ ZA SEBOU!!! 1 NEJMENŠÍ TYGŘÍCI NA VÍTĚZNÉ VLNĚ!!!

Když jsme minulý turnaj naší přípravky před dvěma týdny na Chodově vyhráli, brali jsme to spolu s rodiči dětí jako pěkný bonus k tomu, jakou máme fajn partu a jak to děti baví. Jenže naše šelmičky se zřejmě namlsali pocitu z výher a tuto neděli nám svůj výkon zopakovali. A opět to bylo na Jižním Městě, tentokráte na Hájích. Výsledek je o to cennější, že jsme byli jako jediný tým, který měl ve svém středu děvčata a to celkem čtyři z jedenácti!

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – TECHNOLOGY FLORBAL MLADÁ BOLESLAV BLUE   4 : 3  (2:2)

První zápas nás čekalo další družstvo Mladé Boleslavi a opět jsme si s ním dokázali poradit. Děti si nic moc nedělají z velkých jmen jednotlivých týmů a prostě si jdou zahrát a většinou vyhrají J. I v tomto zápase byly hned od začátku lepší, ale nedařilo se nám dávat branky. Tom Ludwig opět skvěle střežil naši branku, ale jeho největší chvíle měly ještě přijít! V poločase to bylo 2:2. Druhou půli jsme si šli již jasně za vítězství, a ač to tak nevypadá, byli jsme lepším týmem. Když všem na konci zápasu připadalo, že „to dnes nějak rychle uteklo“, tak hned další zápas to bylo jasné – místní časoměřiči totiž počítali s hrubým časem J. BRANKY: Dáňa Venera 2, Alice Ludvíková a Fanda Fialka 1.

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – SK DVOJKA PRAHA   7 : 2 (2:1)

První poločas byl z naší strany opět „oťukávací“ , ale zase jsme byli lepší. Vyhráli jsme ho jen 2:1, ale druhá půle již patřila našim tygříkům naprosto jasně. Dáňa Venera střílel branky, čímž ostatním zvedal sebevědomí a ostatní bojovali a někteří se přidali. Nakonec to bylo jasné vítězství a postup do finále!! BRANKY: Dáňa Venera 4, Bety Pádivá 2 a Fanda Fialka 1.

FINÁLE

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – ATHLETICS PRAHA PRUHOVANÍ  6 : 5 pn.  (2:1)

Finále bylo velkou bitvou a nakonec i neskutečným dramatem. Naši nejmenší byli opět lepší v zakončování, ale tentokráte, i když nás soupeř i přehrával, v brance nás držel vynikající Tomík Ludwig. Poločas jsme vyhráli se štěstím 2:1 a čekali na to, co se bude dít ve druhém dějství. A děly se věci!! Vedli jsme dokonce již 5:3 a to minutu před koncem. Trenér Athletics odvolal brankáře a jeho tým neskutečně dokázal vyrovnat na 5:5 a šlo se poprvé, co děti hrají, na samostatné nájezdy. Tam zazářil Tom v brance a naši dva exekutoři. První nájezd soupeř dal a Bety Pádivá vyrovnala. Druhý Tom neskutečně chytl na brankové čáře a Dáňa bravurně proměnil! Poslední rozhodující nájezd Athletics Tomík vyrazil nohou nad branku a mohli jsme slavit další postup a vítězství v turnaji!!! BRANKY: Dáňa Venera 5, Vojta Hájek 1.

SESTAVA: Tomáš Ludwig – Daniel Venera, Alice Ludvíková, Fanfule Marek, Fialka František, Vojtěch Hájek, Alžběta Pádivá, David Sedlický, Jindřich Ondráček, Eliška Ludwigová, Damien White, Denisa Šeclová

Opět to bylo jedno další krásné a emotivní dopoledne strávené s našimi „tygřaty“. Nadšení a elán, s jakým přistupují ke svým zápasům, jsou až nakažlivé a i když jim všechno nejde tak, jak by sami chtěli, tak zaslouží jen samou chválu! A nám trenérům nasadili metu zase o něco výš, čím náš neustále překvapují. Tak uvidíme, jak jim to půjde za 14 dní v hale TJ Spoje na Balkáně, kde budou hrát již ve druhém koši!! A velké poděkování patří opět rodičům, kteří s námi jezdí!! Jste úžasní, stejně jako vaše děti!!