Navigace

Obsah

První domácí turnaj přípravek v Nehvizdech

Typ: ostatní
První domácí turnaj přípravek v Nehvizdech 1 Krásné třetí místo nového družstva přípravky

Krásný zážitek nám připravili naši nejmenší Tygříci tuto neděli na domácím turnaji v sokolovně. Jelikož to bylo jejich první představení před domácím publikem, určitě byli nervózní, ale také natěšení stejně tak, jako my, trenéři, kteří se jim věnujeme. Bouřlivá kulisa domácího prostředí vše ještě umocňovala.

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – FBC ŘÍČANY  4 : 9  (1:5)

Naše první soupeře jsme viděli na posledním turnaji na Chodově a věděli jsme, že to nebude vůbec lehký soupeř a naše předpoklady se i naplnily. Říčanští kluci na tom byli v součtu lépe kombinačně a tak naše udatné bojovníky přehrávali. Opět se potvrdilo, že nám chvilku trvá, než si zvykneme na herní rytmus a než si děti uvědomí, co mají vlastně hrát. Proto byl pro nás klíčový první poločas, který jsme jasně prohráli 1:5, a to vlastně vše rozhodlo. A to nás ještě hodně podržel opět Tomík Ludwig v naší brance. Druhá půle již byla daleko lepší, jednotlivé herní trojky se nám podařilo namíchat tak, aby se děti vzájemně doplňovaly a hra začala vypadat jinak. Bohužel na obrat to již nestačilo. BRANKY: Marek Zahradník a Bety Pádivá 2

TYGŘÍCI – BLACK ANGELS WHITE   7 : 3  (5:0)

Tentokráte jsme měli lepší vstup do zápasu, ale opět jsme po několika našich chybách soupeřům dovolili otočit stav, ačkoliv jsme byli herně lepší. My na lavičce jsme tedy pevně věřili, že se stav 2:3 v náš neprospěch po první půli, dá obrátit a to nám taky děti ve druhém dějství jasně ukázaly. Začali si nahrávat, každý pochopil, kde má své místo a začali jsme dávat i pěkné branky. Opět nás brankově táhli Marek Zahradník a Bety Pádivá, ale přidali se i kluci z Betčiny trojky a „černé anděly“ jsme již nepustili vůbec k ničemu. Tato výhra nás posunula k zápasu o třetí místo, kde nás čekala SK Dvojka Praha D. BRANKY: Bety Pádivá, Marek Zahradník a Vojta Hájek 2, Fanda Fialka 1.

TYGŘÍCI – SK DVOJKA PRAHA D   14 : 1  (8:1)

Zápas o třetí místo byl vyrovnaný jen první minutu, kdy byl stav 1:1. Pak se naše tygřata do svých žlutých soupeřů zakousla a nedala jim žádnou šanci. Branky střílely všechny trojky, všichni již hráli to, co jsme si řekli před utkáním a na lavičce a tak skóre pěkně narůstalo. Dokonce byly i vidět pěkné florbalové akce a také krásné branky třeba přes půl hřiště. Dětem vzrostlo sebevědomí a bylo to na nich hodně znát stejně tak i to, že se zlepšují každým zápasem! Je radost s nimi pracovat a vracejí nám to, co do nich vkládáme se všemi trenéry, kteří je mají na starost, tj. nejen já, Hynek Ondráček, ale i Dan Saleh a Adéla Venerová. BRANKY: Marek Zahradník – 6, Jindra Ondráček 3, Vojta Hájek 2,  Bety Pádivá, Fanda Fialka a Marek Fanfule 1.

SESTAVA: Tomáš Ludwig – Marek Zahradník, Marek Fanfule, Alice Ludvíková, Alžběta Pádivá, Fanda Fialka, Vojta Hájek, Jindra Ondráček, Denisa Šeclová, David Sedlický, Eliška Ludwigová

Nádherná atmosféra, krásné výkony, nadšení dětí a rozzářené obličeje – to byla dnešní neděle v naší sokolovně! Všem, kteří zde byli s námi moc a moc děkujeme za krásné zážitky a za podporu! Moc děkujeme všem rodičům, kteří donesli dárky, abychom mohli udělit ceny všem týmům – ještě nám toho fakt hodně zbylo a budeme je používat i na ostatní turnaje!!!! Děkujeme všem, kteří nám pomohli s přípravou a s úklidem a věřte nám, moc si této vaší podpory vážíme a chtěli bychom, aby naše florbalová komunita byla pořád tak fajn a v pohodě, jako je nyní!! Také velké díky patří klukům – trenérům mladších žáků Tomáši Kalinovi a Danu Bartončíkovi, kteří turnaj bezvadně odpískali a nejen to, také ušetřili našemu Sokolu více než tisíc korun . Moc děkujeme a těšíme se na další turnaje a při florbalu v Nehvizdech a i mimo ně!!

Vytvořeno: 14. 11. 2016
Poslední aktualizace: 14. 11. 2016 19:33
Autor: Hynek Ondráček