Obsah

První turnaj našich nejmenších Tygříků a hned úspěch!

Typ: ostatní
První turnaj našich nejmenších Tygříků a hned úspěch! 1 .

Naše přípravka je pro tento rok zcela nová a tak byl její první turnaj, který jsme odehráli na Chodově, velkou zkouškou jak pro trenéry, tak i pro děti samotné. Naprostá většina z nich totiž vůbec neměla žádné zkušenosti se soutěží a hraním jako takovým. Pouze Bety Pádivá a Marek Zahradník, hráli minulý rok ve družstvech přípravky a elévek a Fanda Fialka s Vojtou Hájkem byli s elévy na turnaji v Pardubicích. V brance nastoupil Tomáš Ludwig, který se ukázal jako veliká naděje mezi třemi tyčemi a zachytal famózně!

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – TECHNOLOGY FLORBAL PRAHA BLACK  6 : 4 (3:3)

Ve svém prvním zápasu se Tygříci nejdříve dlouze rozehrávali, ale vždy vedli. Tým vedli zkušení Marek Zahradník a Bety Pádivá, kteří i dávali branky. Našim benjamínkům sice chvilku trvalo, než pochopili, kam se má útočit, ale vše si „sedlo“ a dávali do hry celé své srdíčko. Poločas skončil smírně 3:3. Ve druhé půli jsme již byli jasně lepší a vše se zlomilo vlastní brankou brankáře Boleslavi. Konec jsme již dohráli v klidu a děti poprvé okusili, co to je florbalové vítězství! Branky: Marek Zahradník a Alžběta Pádivá 2, František Fialka 1, vlastní 1.

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – SK DVOJKA PRAHA D  8 : 2  (5:1)

V tomto zápase jsme byli jasně lepší a také dávali i pěkné branky, které si rozdělili všechny trojky, které hrály. Opravdu bylo vidět, že se děti zlepšují každou minutou a bylo strašně fajn, jak bojovaly a jak je hra bavila! Každý úspěch požívaly a učily se po celou dobu, co byly na hřišti a vlastně i po skončení zápasu, kdy třeba závěrečné poděkování soupeři vypadalo jako když se loučí účastníci schůze J. Branky: Marek Zahradník 5, František Fialka, Bety Pádivá a David Sedlický 1.

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – DDM HORNÍ POČERNICE ORKA   3 : 9  (1:5)

Na naše skorosousedy z Horních Počernic bohužel naše „malé“ družstvo nemělo, protože v jejich středu nastoupili kluci z toho nejstaršího ročníku, co může hrát a bylo to velmi znát. Ani supervýkon Toma Ludwiga v brance nedokázal zabránit tomu, že jsme prohráli. Nakonec to bylo opravdu se ctí a dokonce jsme se po vyhlášení i naučili závěrečné rozloučení se soupeři J. Branky: Marek Zahradník 2, František Fialka 1.

SESTAVA: Tomáš Ludwig – Marek Fanfule, Marek Zahradník, Denisa Šeclová,  Jindra Ondráček, Bety Pádivá, Fanda Fialka, Vojta Hájek, David Sedlický, Eliška Ludwigová, Damien White

Velká gratulace všem hráčům! Děti odehrály krásný turnaj a byly naprosto úžasné! Velká snaha a nadšení pro hru, musela být odměnou hlavně pro jejich rodiče! Nyní se již nezbývá než těšit na ten další, který bude 23.10. od 10,00 v naší sokolovně, kam zveme všechny rodiče, prarodiče nebo prostě ty, kteří našim Tygříkům fandí a rádi je uvidí v akci přímo doma.

Za trenéry přípravky: Hynek Ondráček

Vytvořeno: 20. 10. 2016
Poslední aktualizace: 20. 10. 2016 10:08
Autor: Správce Webu