Obsah
TERMÍNY TURNAJŮ JEDNOTLIVÝCH DRUŽSTEV
Rozpis jednotlivých turnajů našich družstev. Modře vyznačené termíny jsou domácí turnaje.
MLADŠÍ ŽÁCI
turnaj | datum | den |
1 | 24.9. | SO |
2 | 8.10. | SO |
3 | 22.10. | SO |
4 |
12.11. |
SO |
5 | 26.11. | SO |
6 | 10.12. | SO |
7 | 21.1. | SO |
8 |
4.2. |
SO |
9 | 25.2. | SO |
10 | 11.3. | SO |
11 | 25.3. | SO |
12 | 8.4. | SO |
PŘEDPOKLÁDANÁ SESTAVA DRUŽSTVA MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Čmelík Zdeněk, Jursa Tomáš, Kenderová Adriana, Pádivý Vladimír, Pardo Denis, Počepická Viola, Salehová Aneta, Šafr David, Šmída Patrik, Venerová Kristina, Záhrobský Richard a Zatřepálek Robert (řazeno dle abecedy).
ELÉVOVÉ - TIGERS
turnaj | datum | den |
1 | 1.10. | SO |
2 | 15.10. | SO |
3 | 29.10. | SO |
4 | 19.11. | SO |
5 | 3.12. | SO |
6 | 17.12. | SO |
7 | 14.1. | SO |
8 |
28.1. |
SO |
9 | 18.2. | SO |
10 |
18.3. |
SO |
11 | 1.4. | SO |
12 | 29.4. | SO |
PŘEDPOKLÁDANÁ SESTAVA DRUŽSTVA ELÉVŮ - TIGERS:
Bareš Adam, Blecha Miloš, Fanfule Matouš, Hladký Jan, Houška David, Joch Filip, Keprt Fabián, Král Lukáš, Saleh Robin a Venera Daniel (řazeno dle abecedy).
ELÉVOVÉ WHITE TIGERS
turnaj | datum | den |
1 | 1.10. | SO |
2 | 15.10. | SO |
3 | 29.10. | SO |
4 |
19.11. |
SO |
5 | 3.12. | SO |
6 | 17.12. | SO |
7 | 14.1. | SO |
8 |
28.1. |
SO |
9 | 18.2. | SO |
10 |
18.3. |
SO |
11 | 1.4. | SO |
12 | 29.4. | SO |
PŘEDPOKLÁDANÁ SESTAVA DRUŽSTVA WHITE TIGERS:
Dostálová Lucie, Gomolová Adéla, Grábnerová Dominika, Kapitz Matouš, Králová Lucie, Ludwigová Zuzana, Matějková Nela, Mikešová Nikol, Ondráčková Anna, Polesný Denis, Urbanová Lucie, možné výpomoce z mladších žáků a přípravky - Zatřepálek Robert, Jursa Tomáš, Zahradník Marek.
U družstev elévů je možné míchání hráčů a doplňování z družstva přípravky.
PŘÍPRAVKA
TYGŘÍCI VÝCHODNÍ SKUPINA
turnaj | datum | den |
1 | 8.10. | SO |
2 |
23.10. |
NE |
3 | 5.11. | SO |
4 | 27.11. | NE |
5 | 10.12. | SO |
6 | 22.1. | NE |
7 |
5.2. |
NE |
8 | 25.3. | SO |
9 | 9.4. | NE |
10 | 23.4. | NE |
PŘEDPOKLÁDANÁ SESTAVA TYGŘÍKŮ PŘÍPRAVKY:
Fanfule Marek, Fialka František, Hájek Vojtěch, Chalupa Ondřej, Ludvíková Alice, Ludwig Tomáš, Ludwigová Eliška, Ondráček Jindřich, Pádivá Alžběta, Šeclová Denisa, White Damian, Zahradník Marek.
Poslední aktualizace: 11. 8. 2016 12:28