Vítězný turnaj naší přípravky 5.11. na Chodově

Typ: náš tip | ostatní
Vítězný turnaj naší přípravky 5.11. na Chodově 1 Velký úspěch našich nejmenších

estliže se říká: do třetice všeho dobrého, tak v případě družstva našich nejmenších florbalistů – přípravky, by to mohlo platit do posledního písmene. Ke svému třetímu turnaji jsme zajížděli na důvěrně známou půdu tělocvičny týmu SK Dvojka Praha na Chodov, kde jsme na našem prvním vystoupení obsadili pěkné druhé místo. Tentokráte s námi nejeli z důvodů nemoci naše opory Marek Zahradník a Vojta Hájek, ale zase se k nám přidal Dáňa Venera, který, ač věkem přípravkář, hraje stabilně v elévech.

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – FLOORBALL CLUB FALCON

8 : 1  (5:0)

První zápas jsme měli trošku na rozehrání a také na to, abychom si vyzkoušeli různé varianty jednotlivých trojek, kvůli již výše zmíněným vynuceným změnám.  Točili jsme tedy tygříky vedle zkušených dvojic, abychom zjistili, jak jim to spolu jde. První půle byla jasná a vlastně i celý zápas. Jedinou branku, kterou jsme dostali, jsme obdrželi po chybě rozhodčího a jeho podivně odpískaném zákroku.  Brankově celé družstvo táhli Dáňa Venera, což se dalo čekat, a stabilně velmi dobře hrající Bety Pádivá, která zúročuje svoje zkušenosti z minulé sezóny, kdy hrála v družstvu elévek. BRANKY: Dáňa Venera 4, Bety Pádivá 2, Fanda Fialka a Jindra Ondráček 1.

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – TECHNOLOGY FLORBAL MB

5 : 3  (2:3)

Nádherný zápas, kdy nám naše šelmičky ukázali, jak moc umí bojovat a jak se nedají, ani za nepříznivého stavu. Hned z počátku jsme se dostali do vedení 2:0, kdy krásně z dálky zamířil Dáňa, ale soupeři se podařilo stav otočit a poločas skončil 2:3 pro Mladou Boleslav. Málokdo by si řekl, že už v tomto věku mohou mít děti odhodlání a charakter, ale opak je pravdou. Naši tygříci prostě nechtěli prohrát, a tak se vrhli na své protivníky, z daleko většího, a zřejmě nejbohatšího florbalového klubu ČR, jako opravdoví predátoři a již je nepustili prakticky k ničemu. Nejen že sami dali ještě další tři branky, ale „technologům“ již skórovat nedovolili!! Když už nějaká střela na naši branku prošla, tak tam byl opět skvělý Tomík Ludwig, který vyrůstá v naší velikou brankářkou hvězdičku!!! Neskutečná byla také podpora našeho fanouškovského „kotle“, který fandil od začátku do konce a hnal nás do finále!! BRANKY: Dáňa Venera 4, Alžběta Pádivá 1.

TYGŘÍCI – BLACK ANGELS WHITE   4 : 0 (4:0)

Finále bylo opět naší jasnou záležitostí. Naši vlastně černé anděly nepustili k žádné střele na Toma v brance a tak bylo jen otázkou, o kolik dokážeme vyhrát! První naši branku dal po krásné fintě za brankou soupeře Fanda Fialka a pak jsme již jen navyšovali naše vedení a dokonce jsme si mohli i dovolit ten luxus, že jsme ve druhé půli nedali ani branku. Vítězství jim nádhernou odměnou za dřinu a píli, kterou tomu dávají. Dalším bonusem je postup do vyššího, lepšího výkonnostního koše. BRANKY: Dáňa Venera 2, Fanda Fialka a David Sedlický 1.

SESTAVA:

Tomáš Ludwig – Daniel Venera, Marek Fanfule, Alice Ludvíková, Alžběta Pádivá, František Fialka, Denisa Šeclová, David Sedlický, Jindra Ondráček, Eliška Ludwigová, Damien White.

Všechny děti zahrály opravdu neskutečně a je vidět, jak jsem psal po prvním turnaji, že jsou si zápas od zápasu na hřišti jistější a více si dovolí. Ano, ještě máme před sebou dlouhou cestu, ale každý takový úspěch, jako tuto sobotu, je posune vždy o krůček dále. Důležité je, aby je hra bavila, aby chodily na tréninky rády, a vše ostatní se dostaví a jednou budeme třeba koukat, kde „ti naši špunti“ hrají. Moc děkujeme všem rodičům za skvělý tým, který s námi a dětmi tvoříte a těším se na další společné zážitky!!!

Hynek Ondráček – za trenéry přípravky

pripravka-5.11.16.jpg