Charitativní turnaj

Charitativní turnaj  1 Charitativní turnaj

Díky vám vynesl charitativní turnaj

téměř 50 tisíc korun 🙏👍😍

V neděli 26. listopadu v osm ráno odstartoval v nehvizdské sportovní hale už 2. NEHVIZDSKÝ CHARITATIVNÍ TURNAJ. Tělocvična praskala ve švech. Byly tam doslova zástupy sportovců, ale také jejich fanoušků a v neposlední řadě dobrovolníků, bez nichž by se turnaj konat nemohl.

Pro všechny účastníky i návštěvníky bylo zajištěno více než bohaté občerstvení v bistru, které měla stejně jako loni na starost Zuzka Mostecká se svým týmem. Bistro bylo plné pochutin domácí výroby 🥯🥞🥪🧁🍰 od našich dobrovolníku, ale také od profíků v podání Bon.macarons83, Daneva, sroDortíky od Slávky. O pitný režim všech zúčastněných se po celou dobu akce staral Tomáš Müller z Hospůdky na hřišti. Tímto chci oběma moc a moc poděkovat 👍🙏.

Letos se přihlásily čtyři týmy po patnácti lidech a opět probíhaly tři turnaje. V každém turnaji se utkal každý tým s každým. První turnaj byl ve fotbale ⚽️. A od začátku hry bylo zřejmé, že týmy jsou „ nabité“ sportovci, kteří chtějí zvítězit (a hlavně si to pořádně užít😊). Následovaly další dva turnaje, a to v basketbalu 🏀 a florbalu🏑🥅. Výsledky byly více než vyrovnané. Sportovci odvedli neskutečně skvělé výkony a všechny zápasy byly velice napínavé. Vedle hlavního turnaje v trojboji se odehrávaly ještě dva další turnaje v prvním patře, a to ve squashi 🎾 a stolním tenisu 🏓.

A ani to ještě nebylo vše! Po celou dobu trvání turnaje jsme měli zajištěnou i zábavu pro nejmenší 👶👧👦: překážky, závodní stanoviště a další program, o který se bezvadně starala trenérka basketbalu Dáša Richtrová ❤️.

Po dokončení posledního zápasu se sešly společně všechny týmy a následovalo vyhlášení výsledků. S vyhlášením byly spojeny i drobné ceny, které zajistil Městys Nehvizdy - informace z úřaduRestaurace u Bohuslavů. O fotodokumentaci celé akce se postaral Jirka Malý (a nebojte se, v dalších dnech přineseme ještě bohatou fotogalerii turnaje!)

A nakonec přišlo TO, proč jsme se v neděli sešli především. Veškerý výtěžek z této úžasné akce - startovné, dobrovolné vstupné, finanční dary, výtěžek z prodeje občerstvení - předat paní Saskii pro její dvě děvčata, Terezku a Vanessku s Downovým syndromem. Dárkový šek, který jsme obdrželi sponzorským darem od firmy ZET Point, kde design šeku zajistila grafička Katka Maťhová, jsme mohli předat s neskutečnou částkou, a to 49 121 korun!!! 👏🫶❤️🙏

Celá akce se nesla v duchu dobré nálady a zároveň skvělých sportovních výkonů. Byli jste všichni naprosto úžasní!!! DÍKY 🙏

Pavlína Marc,

pinetka1@gmail.com

P.S. A šéftrenér nehvizdských basketbalových Vlků Petr Gomola dodává: Za organizaci celé této akce patří velké díky manželům Pavlíně a Josefovi Marc 🙏, protože bez nich by se turnaj neodehrál!

Vytvořeno: 28. 11. 2023
Poslední aktualizace: 28. 11. 2023 21:56