První Sokolsý Bál

První Sokolsý Bál na téma Maškarní

První Sokolský Bál navazuje na tradici, která již v minulostí byla zavedená. Po několikaleté pauze se vrací zpět do Nehvizdské Sokolovny. A věřte, že to stálo zato. Masek bylo opravdu hodně a v pestré paletě. Ohodnotit se všechny ani nepodařilo, i když si to všechny zasloužily. Dívat se bylo opravdu na co. Všichni jsme si krásně zatančili s Kolář Bandou, až nás mnohé bolely nohy. V tombole, za velkého přispění sponzorů, bylo mnoho krásných a hodnotných cen. Jako například sušička na prádlo, Romantická prohlídka zámku či Výlet do Tater. Na závěr se předvedla skupina Aliatrix s úžasnou light show s překvapením.

Už teď se těšíme na další rok. A věřte, že Vaše chvála je pro nás ten nejlepší motor k uskutečnění opakování - Druhého Sokolského Bálu.

za realizační tým Renáta a Hanka

Vytvořeno: 20. 3. 2018