Navigace

Obsah

23.1. - Turnaj elévek v nejlepší skupině na Chodově - 4. místo

Typ: ostatní
23.1. - Turnaj elévek v nejlepší skupině na Chodově - 4. místo Podruhé v prvním výkonnostním koši, ale poprvé tak, že si tuto účast holky opravdu vybojovaly. První turnaj v Boleslavi jsem totiž absolvovali jako náhrádníci za FA MB Dolní Bousov, který pořádal svůj turnaj doma. Tentokráte jsme odjížděli do překrásné haly Florbalu Chodov na Jižní Město. Ve skupině jsme měli Black Angels a Tatran Střešovice. S prvními jsme jednou prohráli a s Tatranem jsme ještě ani jednou neprohráli.

TIGERS TJ SOKOL NEHVIZDY – BLACK ANGELS  2:8  (0:1)

První zápas turnaje se z počátku vyvíjel pro naše holky dost pozitivně. Vlétly na své soupeřky ve velké stylu a hned v prvních sekundách jsme měli dvě obrovksé šance, kdy jednou míček poskakoval po brankové čáře, ale bohužel jí nepřešel L. Z jediné střely na naší branku daly BA gól, ale i tak byla půlka zápasu velice nadějná. Druhé půle ale byla pravý opak. Holky jako by měly zbytečný respekt, hrály úplně jinak, než je známe, nedařilo jim dávat branky, a když se k tomu ještě přidal špatný den naší brankářky, nebylo o vítězi pochyb.  BODY: Viola Počepická 2 (1+1), Aneta Salehová 1 (1+0).

TIGERS – TATRAN STŘEŠOVICE  7:4  (4:3)

Soupeře, kterého jsme již 2x porazili, jsme znali a holky si na ně věřily, ale začátek zápasu byl jako ze špatného snu. Sice jsme vedli brankou Violy Počepické, ale dvě střely Tatranu po Aniččiných chybách vedly k tomu, že jsme si vzali oddechový čas, abychom družstvo uklidnili. Po tomto time-outu se hra zlepšila, otočili jsme skóre a do druhé půle jsme vedli 4:3. Druhý poločas jsme již Tatran k ničemu nepustili a vítězství si zajistili druhé místo ve skupině a tím i jistotu, že další turnaj opět budeme hrát v prvním koši. BODY: Aneta Salehová 5 (4+1), Kristina Venerová 4 (2+2), Adriana Kenderová 2 (0+2), Viola Počepická 1 (1+0), Adéla Gomolová 1 (0+1).

TIGERS – FBŠ BOHEMIANS PRAHA   1:6  (0:3)

Bohemku jsme již dokázali porazit, ale tentokráte byla nad naše síly. Holky sice bojovaly, ale dostávaly zbytečné branky po chybách v obraně a největší rozdíl byl v brankářkách. Naše nechytila nic navíc, oproti brankářce soupeře, která držela svoje družstvo. V poli byla hra vyrovnaná, ale my jsme nedokázali proměňovat šance. BODY: Kristina Venerová 1 (1+0).

SESTAVA:

Anička Ondráčková – Aneta Salehová, Adriana Kenderová, Viola Počepická, Kiki Venerová, Lucka Dostálová, Adéla Gomolová, Dominika Grábnerová

Celkově je umístění lepší, než předvedená hra. Holky mají určitě všechny na víc, než předvedly na tomto turnaji a až tyto lepší soupeřky je opravdu prověřily. Jestli to byl respekt z haly, z povrchu, velké horko … kdo ví? Musíme to vše hodit za hlavu a na dalším turnaji v Radlicích potvrdit, že do prvního koše patříme.

Vytvořeno: 11. 8. 2016
Poslední aktualizace: 11. 8. 2016 15:15
Autor: Správce Webu