9.4. - turnaj elévek v Mladé Boleslavi

9.4. - turnaj elévek v Mladé Boleslavi 1 Svůj předposlední turnaj odehrály holky elévky v Nové městské sportovní hale v Mladé Boleslavi. V prvním výkonnostním koši jim byly za soupeřky ve skupině holky z BLACK ANGELS a FbŠ Bohemians Praha.

TIGERS TJ SOKOL NEHVIZDY – BLACK ANGELS  1 : 7 (1:2)

Se soupeřkami, které jsme ještě nikdy neporazily, jsme měly perfektní začátek zápasu. Výborně jsme bránily a dokázaly jsme dokonce i jít do vedení, když nádhernou individuální akci předvedla Áňa Salehová. Brzo však bylo vyrovnáno, když jsme udělaly chybu v obraně a soupeřky toho pohotově využily a do poločasu se jim ještě podařilo strhnout vedení na svoji stranu. Druhá půle již byla ale v jejich režii, když naše holky nedokázaly reagovat na jejich pohotové branky a nakonec to již bylo spíše o naší psychice, než o kvalitě Black Angels. Nezbývalo nám, než se připravit na druhý zápas proti Bohemce. BODY: Aneta Salehová 1 (1+0), Adriana Kenderová 1 (0+1).

TIGERS TJ SOKOL NEHVIZDY – FBŠ BOHEMIANS PRAHA  3 : 3 (0:3)

Krásný zápas plný zvratů a hlavně ukázka toho, že máme silný tým, který se umí porvat. Holky opět držely vyrovnaný stav poměrně dlouho, než se opět po našich chybách v obraně, Bohemka dostala do tříbrankového vedení a tak skončil i poločas. Holky ve druhé půli ale ukázaly, že jsou bojovnice a branka v první minutě druhé části hry je zdravě „nakopla“ a hnaly se neskutečně za vyrovnáním. To se jim také povedlo. Škoda, že se jim ještě nepodařilo dát jednu branku, což by nám zaručovalo účast v nejsilnějším koši i pro příští turnaj. Byl to ale úžasný výkon, za který si zasloužily velkou pochvalu! BODY: Aneta Salehová 2 (2+0), Viola Počepická 1 (1+0), Kristina Venerová  a Lucie Dostálová 1 (0+1).

TIGERS TJ SOKOL NEHVIZDY – FLORBALOVÁ AKADEMIE MB TYGŘICE  3 : 4 (0:2)

Opět krásný zápas z obou stran a opět naše morální síla, která holky hnala kupředu. Začátek nás nezastihl v nejlepší pohodě a zase jsme prohrávaly, ačkoliv naše hra nebyla vůbec špatná. Od druhého zápasu jsme přeskupili hrací trojky a kupodivu to holkám moc prospělo. Druhý poločas byl opět náš. Holky bojovaly, rvaly se o každý míč a podařilo se nám i vyrovanat. Bohužel soupeřky daly minutu před koncem čtvrtou branku a tak jsme sáhli ke hře bez brankářky, což zřejmě překvapilo i naše holky J. Ve zdrcujícím závěru, kdy jsme nastřelily dvě tyčky, se nám již bohužel vyrovnat nepodařilo. BODY: Aneta Salehová 3 (3+0), Viola Počepická  1 (0+1).

SESTAVA:

Anička Ondráčková – Áňa Salehová, Kiki Venerová, Violka Počepická, Adri Kenderová, Lucka Dostálová, Adélka Gomolová, Bety Pádivá

Holky si zaslouží, i přes to, že spadly do druhého koše, velkou pochvalu. Mimo druhého poločasu s Black Angels hrály opravdu moc dobře, bojovaly a sami sobě dokázaly, že žádný zápas není ztracen ani za stavy, když by si to i mohly myslet! Jako trenéři před nimi opravdu smekáme. Nyní nás čeká poslední soutěžní turnaj, který se hraje v Dolním Bousově 23.4.

Vytvořeno: 11. 8. 2016
Poslední aktualizace: 11. 8. 2016 12:39