Obsah

ELÉVOVÉ TIGERS NA POSLEDNÍM DOMÁCÍM TURNAJI V TÉTO SEZONĚ OPĚT VÍTĚZNÍ

Typ: ostatní
TIGERS ZOPAKOVALI SVOJE VÍTĚZSTVÍ Z LEDNA!!!

Naši elévové Tigers rozjeli poslední domácí turnaj se soupeřem TJ Sokol Královské Vinohrady B s obrovskou chutí po výhře a snahou dodržet důležité pravidlo, které trénovali na pátečním tréninku – nahrávat si. Za stavu 10:1 nám bylo již soupeřů trochu líto. Hoši zápas dohráli jako exhibici za stavu 18:2, střelecky se prosadily všechny lajny, a tak se všichni velmi dobře naladili na druhý, již složitější zápas. Branky: Robin Saleh 6, Filip Joch 6, David Houška 3, Daniel Venera 1, Fabián Keprt 1, Lukáš Král 1

Překvapivě, oproti svému zvyku zvyšovat všem svým fanouškům adrenalin tím, že si hned na začátku zápasu nechají vstřelit pár gólů, ani ve druhém zápasu s FBK Olymp Praha Achilles kluci nenechali nic náhodě. I když v druhé půli zápasu to chvíli vypadalo, že si všichni zase chtějí dát gól a tak nechávali Mílu Blechu v brance svému osudu, po několika rychlých trestech soupeře v naší síti a času na oddech se opět vzpamatovali a zápas vyhráli s poměrně luxusním pětibrankovým náskokem 15:10. Branky: Robin Saleh 6, Daniel Venera 4, Adam Bareš 2, David Houška 1, Filip Joch 1, Fabián Keprt 1

Ve finále jsme se potkali s FBS Slavia Praha, se kterou jsme na předchozím domácím turnaji prožili velmi emotivní chvíle. A nejinak tomu bylo tentokrát, prostě finále jak má být. Po první půli, kterou jsme vyhráli 3:2, se ve druhé půli z hřiště stala střelnice a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Nervy pracovaly a tak jsme viděli na jedné straně zbytečně překombinované útoky a následné propady v obraně, po kterých jsme prohrávali o 2 góly, na straně druhé rychlé „nápravy“ s krásných nahrávek i individuálních akcí. A tak jsme mohli slavit zasloužené vítězství 12:9 a radovat se z prvního místa v turnaji. Branky: Robin Saleh 4, Adam Bareš 4, David Houška 3, Daniel Venera 1

Kluci ze sebe dali ve všech zápasech úplně všechno, snažili se nahrávat si, hlídat si protihráče, vracet se do obrany. A i když mohou fanoušci, kteří je na turnaji viděli, namítnout, že ne vždy jim vše tohle fungovalo, vidíme ve hře všech našich Tigers, kteří jsou letos v kategorii elévů nováčky, od září veliký pokrok. Kluci, děkujeme za Vaše nasazení a nadšení pro hru!