POKUD CHCETE SPORTOVAT, ZKUSTE NEHVIZDSKÝ T. J. SOKOL

POKUD SE CHCETE BAVIT A SPORTOVAT, ZKUSTE NEHVIZDSKÝ T. J. SOKOL

Otevřením nové tělocvičny v Nehvizdech se naskýtá možnost rozvoje sportovních aktivit v naší jednotě, chybět nebude oddíl basketbnalu, ženského florbalu nebo badmintonu.

V novém roce otevíráme a připravujeme celou řadu nových oddílů, které budou k dispozici všem stávajícím i novým členům T. J. Sokol Nehvizdy. Poplatky za členství (550 korun za rok) i sportování (dle typu oddílů většinou několik stokorun za rok) jsou mírné, sportovní vyžití k nezaplacení! Přidejte se.Pokud máte rádi košíkovou, vězte, že chystáme založení oddílu basketbalu. Proto vyzýváme všechny příznivce tohoto sportu přihlaste se na sokol.nehvizdy@seznam.cz nebo na mailu petr@gomola.cz, kde vám bližší informace poskytne Petr Gomola. Dalším rodícím se oddílem je florbal – ženy pod vedením Adély Venerové. Uvažujeme také o oddíle badmintonu pro dospělé. A přivítáme i další nápady a návrhy na sportovní vyžití.

Další dobrou zprávou zapříčiněnou otevřením nové tělocvičny je zahájení náboru dětských oddílů atletiky, florbalu, tenisu a karate. Výhodou sportování v naší jednotě je stabilní kádr kvalitních trenérů a sportovní vžití za nízkých nákladů. Další informace o našich oddílech v Nehvizdech naleznete na nových internetových stránkách www.sokolnehvizdy.cz.

Josef Kolář

starosta T. J. Sokol Nehvizdy sokol.nehvizdy@seznam.cz