Vydejte se vlčí stezkou

Vlčí stezka QR šipkovaná

Vlčí stezka

Vydejte se Vlčí stezkou

QR šipkovaná pro celou rodinu startuje

Trenéři basketbalového oddílu TJ Sokol Vlci Nehvizdy pro vás připravili hru QR šipkovanou Vlčí Stezkou. Jde o hru pro celé rodiny , která kombinuje šikovnost a znalosti s technologiemi, přitom se celá odehrává venku, v katastru Nehvizd.

Úkolem hry je uhodnout „koho nakonec sežral vlk“. Chcete si zahrát o ceny? Čtěte dál.

Pravidla QR šipkované Vlčí stezkou

1. Hra startuje v neděli 11. dubna a potrvá do půlnoci 24. dubna. Nejde v ní o rychlost!

2. Čeká vás 12 stanovišť v katastru Nehvizd, na každém najdete cedulku s několika úkoly.

3. U každého stanoviště musíte vyluštit indicie v křížovkách, splnit úkoly schované v QR kódu (jsou to černobílé čtverečky, které obsahují informaci – v našem případě soubor úkolů ke splnění, kterou si můžete po otevření v mobilním telefonu přečíst) a najít na základě mapy další stanoviště.

4. Na posledním, dvanáctém stanovišti najdete místo mapy jen QR kód, který vás odkáže na internetový formulář . Do formuláře zadáte vyluštění jména „koho nakonec sežral vlk“ (radíme dobře, nechte si do konce hry vyluštění pro sebe), vyplníte doplňující otázky, a tím budete zařazeni do soutěže o ceny . Ty pak úspěšným lovcům rozdáme do konce dubna.

5. Pro otestováni textového QR kódu, zkuste ten v příloze. Dále v příloze najdete mapu PRVNÍHO stanoviště , které se nachází dole na začátku cyklostezky u psího výběhu.

(Pravidla celé hry včetně první mapy a testovacího kódu najdete ZDE na FB TJ Sokol Nehvizdy a

Městys Nehvizdy - informace z úřadu , od příštího týdne pak také na webech TJ Sokol Nehvizdy a Nehvizd).

6. Prosíme, dodržujte při hraní hry všechna platná proticovidová opatření. My věříme, že nás nezradí technika, abychom nedopadli jako sedláci u Chlumce, případně jako stát při rozjezdu očkování nebo sčítání lidu .

Co ke hře potřebujete?

1. Mobilní telefon s QR čtečkou (některé telefony ji mají automaticky ve fotoaparátu, ale můžete si také stáhnout aplikaci, například Google Lens).

2. Papíry ve formátu A4 neboli klasické čtvrtky, bloček na poznámky z tajenek a tužku.

3. Ideálně všechny členy vaší domácnosti, protože otázky jsou ze širokého spektra vědomostí. Neboli, kdo se vydá jen sám bez mámy a táty, zjistí, jak je každá rada drahá...

Hru jsme připravili ve spolupráci s Městysem Nehvizdy a parťáky z AFK Nehvizdy. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, pište na e-mail: pinetka1@gmail.com.

Doufáme, že se na Vlčí stezce pobaví celé Nehvizdy.

Vaši basketbaloví trenéři TJ Sokol Nehvizdy

Vytvořeno: 19. 4. 2021