Provozní řád posilovny

.

TJ Sokol Nehvizdy - oddíl kondiční kulturistiky

PROVOZNÍ ŘÁD

1. Návštěvník posilovny je povinen řídit se provozním řádem a pokyny vedoucího oddílu nebo členů výboru TJ Sokol Nehvizdy.

2. Cvičit smí pouze osoba, která má zaplacené členské i oddílové příspěvky. Zaplacením potvrzuje, že byla seznámena s provozním řádem, porozuměla zadání a zavazuje se ho dodržovat.

3. Po celou dobu cvičení musí být v prostorách posilovny přítomny minimálně 2 osoby. Cvičení samostatně (1 osoba v posilovně) je zakázané!

4. Cvičení je povoleno pouze osobám starším 15ti let a to pouze za dozoru další osoby starší 18ti let. Tato osoba přebírá plnou zodpovědnost za mladšího cvičence.

5. Cvičení v posilovně probíhá na vlastní nebezpečí. Před cvičením zkontroluje cvičenec funkčnost stroje a pokud by shledal nějaké závady či poškození, musí neprodleně informovat vedoucího oddílu a tento stroj nesmí být do doby odstranění závady používán.

6. Před vstupem do posilovny je cvičenec povinen v části tomu určené se přezout do čisté a kvalitní pevné obuvi, popř. se převléknout. Za věci zde odložené si zodpovídá každý sám. TJ Sokol Nehvizdy ani vedoucí oddílu nezodpovídá za věci cvičenců v prostoru posilovny.

7. Osobám pod vlivem alkoholu nebo omamných látek je vstup do prostor posilovny zakázán! Kouření v posilovně je zakázané.

8. Při vstupu i odchodu je cvičenec povinen zapsat se do knihy docházky.

9. Každý cvičenec musí mít při cvičení ručník. Používejte ho jako podložku pod tělo, aby nedocházelo ke kontaktu holé pokožky s částmi strojů. Koženkové části ručníkem po cvičení otírejte.

10. Posilovací stroje a náčiní používá cvičenec vždy šetrně, pouze k účelu, pro které jsou určeny. Jednoručky odhazujte pouze na kobercovou nebo gumovou podložku. Odhazujte je tak, aby nedošlo k jejich poškození či poškození podlahy. V případě, že cvičenec úmyslně poškodí zařízení posilovny, je povinen způsobenou škodu uhradit.

11. Je zakázané přesouvání strojů. Použité nářadí a náčiní je cvičenec povinen vždy vrátit na místo tomu určené.

12. V prostoru posilovny se chovat ohleduplně vůči ostatním cvičícím.

13. Cvičenci nesmí umožnit vstup a cvičení v posilovně osobě, která není členem a nemá zaplacené příspěvky.

14. V případ výpadku elektrického proudu jsou cvičenci povinni neprodleně opustit prostory posilovny.

15. Udržujte čistotu a pořádek. U vchodu do posilovny je umístěn koš na odpadky.

16. Dodržujte provozní dobu posilovny. Pondělí – neděle 9:00 – 12:00 / 14:00 – 21:00. Cvičení mimo tuto dobu je zakázané.

17. Pokud člen ukončí činnost v oddílu, má nárok na vrácení zálohy za klíče pouze do ½ roku po ukončení činnosti. Poté záloha propadá.

18. Při porušení provozního řádu bude člen vyloučen z oddílu.

19. Údržby a revize strojů se provádí 1x za rok nebo dříve, dle potřeby. Údržbu provádí osoba k tomu určená (vedoucí oddílu) nebo servisní technik.

Vytvořeno: 28. 7. 2016
Poslední aktualizace: 28. 7. 2016 10:05