10.4. - zakončení florbalového SUPERVÍKENDU v naší sokolovně - vítězství přípravky

Po představení mladších žáků, kteří poprvé v historii vyhráli svoji skupinu, se v naší „pevnosti“ v neděli představili i kluci z nejmenší přípravky. Na programu bylo i historicky první derby se sousední TEMPIS ORKA Čelákovice a tak jsme byli všichni řádně natěšeni.

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – TEMPISH ORKA ČELÁKOVICE             5 : 4 (2:1)

Nádherné vyrovnané utkání, ve kterém jsme ale neustále vedli a drželi si soupeře lehce na odstup. První půle skončila 2:1 pro nás a ve druhé jsme vedli již o tři branky, ale soupeři se podařilo stáhnout a ještě zápas zdramatizovat. Výborně zahrála druhá trojka, která všechny velmi překvapila svojí bojovností a také tím, že kluci i dávali branky. Nakonec jsme v derby Čelákovice udolali a položili základní kámen k celkovému úspěchu v turnaji. BODY: Adam Bareš 2 (2+0), Lukáš Král 2 (1+1), Robin Saleh a Matouš Fanfule 1 (1+0).

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – BLACK ANGELS WHITE  14 : 4  (9:2)

Před zápasem jsme jako trenéři měli ze soupeře trošku obavy, ale kluci je rozptýlili hned na začátku zápasu, kdy stříleli jednu branku za druhou a dovolovali si tolik věcí, které u nich normálně nevidíme. Poločas skončil 9:2 a bylo vlastně rozhodnuto. Druhá půlka se již jen dohrávala a kluci si to moc užívali, že postupují do finále domácího turnaje. BODY: Robin Saleh 7 (5+2), Adam Bareš 4 (3+1), David Houška 3 (1+2), Matouš Fanfule a Daniel Venera 2 (2+0), Lukáš Král 1 (1+0).

TYGŘÍCI TJ SOKOL NEHVIZDY – FLORBALOVÁ AKADEMIE MB LVÍČATA  7 : 5 (4:2)

Finále jsme hráli proti týmu, který byl složen pouze z holek, ovšem o rok starších, než naši kluci (děvčata mohou v chlapeckých kategoriích startovat o kategorii níže) a byly daleko vyspělejší. Naši „tygříci“ se ale Boleslavi nezalekli a od začátku diktovali tempo a stříleli branky. Nakonec se jim podařilo urvat cenné vítězství a napodobit své starší kamarády ze soboty a vyhrát domácí turnaj, čímž postoupili do vyššího koše!! BODY: Adam Bareš a Robin Saleh 3 (3+0), Houška David 2 (1+1), Daniel Venera 2 (0+2).

SESTAVA:

Miloš Blecha – Adam Bareš, Robin Saleh, David Houška, Matouš Fanfule, Lukáš Král, Jan Hladký, Daniel Venera, Matouš Kapicz, Fabián A. Keprt.

Neskutečná atmosféra a bojovnost, hnali naše kluky za vítězstvím! Jsou to opravdové šelmy a hodně z nich má opravdu poměrně velkou florbalovou budoucnost před sebou. Většina z nich přechází příští rok do kategorie elévů a tam se uvidí, jak na tom herně opravdu jsou. Toto byl poslední domácí turnaj této sezóny a budeme se těšit opět na viděnou na podzim, v novém soutěžním ročníku!

Vytvořeno: 11. 8. 2016
Poslední aktualizace: 11. 8. 2016 12:37