19.3. - turnaj mladších žáků na Chodově

19.3. - turnaj mladších žáků na Chodově 1 Naši tygři se 19. března představili v desátém kole florbalových turnajů v hale „Jedenáctka“ na Chodově a v předvelikonočním turnaji nás čekali Maniaci, Banditi, Říčany a SKV.

Tigers TJ Sokol Nehvizdy – Floor Maniacs Mělník 4:7 (2:6)

„Předvelikonoční“ turnaj jsme zahájili s tradičním soupeřem, který nás už několik turnajů doprovází třetím košem. Jak už bývá naším zvykem skoro na každém turnaji, máme vlažný vstup do turnaje, což se také potvrdilo proti Maniacs. Soupeř nebyl výrazně lepší, bohužel dokázal naše chyby nekompromisně potrestat. V druhém poločase jsme se probudili z letargie, ale lépe kontrovat jsme už nedokázali.

Branky : Vládír 2x, Denis a Kuba 1x

Tigers TJ Sokol Nehvizdy - FBC Texas DDM P6 bandits 13:4 (6:2)

V tomto zápase se konečně odrazilo to, co do našich tygrů vkládáme na tréninku. Proto se i díky soupeři, který přijel ve velice oslabené sestavě, povedlo vše, co jsme chtěli. Hrát se zvednutou hlavou, přihrávat si míček a omezit nesmyslné ztráty držení míčku jeho odpalováním. Díky tomu jsme v zápase celou dobu dominovali a skoro každý si připsal v tomto zápase alespoň po bodu.

Branky: Kuba 5x, Denis 4x, Zdenda 2x, Tomáš a Vláďa 1x

FBC Říčany modří - Tigers TJ Sokol Nehvizdy 5:3 (3:0)

V tomto zápase jsme chtěli navázat na předchozí úspěch a hru. Jak už to bývá, k našemu nezdaru se podepsal náš nedůraz a herní vyspělost soupeře, který si pohlídal všechny dramatické momenty. V druhé půli při jasném výsledku si soupeř už zkoušel hru bez brankáře, kterou jsme potrestali, ale konečný stav stále držel ve svých otěžích.

Branky: Vláďa, Tomáš a Zdenda po jedné

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Tigers TJ Sokol Nehvizdy 7:5 (3:2)

V posledním zápase jsme narazili na další „sokolské“ mužstvo, a ač mají lepší zázemí, není to soupeř, který by jasně dominoval. První poločas byl z naší strany trochu pomalejší a ztráta jen o jednu branku nečinila značný problém. V druhém poločase jsme zlepšili naši hru, nicméně do konce zápasu se nám tento stav už nepodařilo zvrátit.

Branky: Denis 3x, Kuba 2x

Až na jeden těžký zápas jsme měli vždy možnost hrát vyrovnaný zápas, kde soupeř dokázal zužitkovat to, co jsme mu naší chybou dovolili. Příští turnaj se přesouvá na domácí půdu, kde narazíme na Draky „B“, SKV „B“, Bohemku a Maniaky. Tímto tedy zvu všechny příznivce a nadšence florbalu na další turnaj. Přijďte nás podpořit 9. dubna a zažít neopakovatelnou atmosféru, kterou dokážeme vytvořit jen u nás v Nehvizdech.

Tomáš Kalina a Daniel Bartončík

Trenéři mladších žáků