Navigace

Obsah

23.4. - vítězný turnaj mladších žáků v Jenči!!

Typ: ostatní
 Postup do 2. výkonnostního koše, poslední turnaj v této sezóně nás přiměl k tomu, že jsme v pátek (den před odjezdem) zařadili mimořádně trénink, který byl dobrovolný a byl naplánován venku. Dostatečný počet hráčů na tréninku jsme využili k natrénování herních situací a namotivováni hráčů pro sobotní turnaj, který byl pořádán Texas Bandits ve Sportovní hale v Jenči 23. 4. 2016

TIGERS  TJ SOKOL NEHVIZDY - ATHLETICS PRAHA ZELENEČ    9:7 (7:3)

(Dunda Jan 4, Pardo Denis 2, Macháček Jakub 2, Jursa Tomáš 1)

První zápas jsme sehráli se sousedy ze Zelenče. Naši "TYGŘI" vlétli na soupeře neskutečně soustředěným výkonem a po pěkných akcích jsme v 6. min. vedli již 7:1. Ukolébaní výsledkem, jsme polevili a do poločasu soupeř snížil. V hledišti mezitím dávali hostující fanoušci za vinu rozhodčímu sporné momenty a naši borci  nemohli chytnout herní rytmus z první půlky. Soupeř dorovnal necelé tři minuty před koncem na 7:7 a začalo drama. Podpora našich fanoušků a bojovnost našich tygrů nám přinesl v poslední minutě dvougólový náskok, který jsme s podporou brankáře Ondry udrželi do konce zápasu a mohli tak slavit vítězství!

TJ SOKOL NEHVIZDY -BLACK ANGELS WHITE  6:5 (2:3)

(Pardo Denis 4, DundaJan 2)

Druhý zápas jsme hráli proti soupeři, který přijel s hráči velkého florbalu, a dávali nám najevo, jak asi zápas dopadne. Začátek zápasu nás soupeř tlačil, byl běhavější, ale s podporou brankáře a využití produktivní střelby, jsme se soupeřem drželi krok. Ve druhém poločase nám "černí andělé" odskočili na 2:5, začali hrát více individuálně  a naše tygry rozzuřili. Více jsme začali běhat, napadat soupeře a trestat jeho chyby, což mělo za následek srovnání skóre. Když jsme 30vteřin před koncem vstřelili branku na 6:5, kdy si soupeř smolně srazil míček do brány a kdy Ondra v brance vychytal "Angels", bylo tady zasloužené vítězství a finále!

TIGERS  TJ SOKOL NEHVIZDY - TJ SOKOL KRALOVSKÉ VINOHRADY  B 8:4 (5:2)

(Macháček Jakub 3, Dunda Jan 2, Pardo Denis 2, Pádivý Vláďa 1)

Zápas o první místo jsme začali velmi svižně, brzy jsme vedli 3:0 a Vinohrady chtěli přerušit náš skvělý vstup do zápasu time-outem. Naše hráče to trošku přibrzdilo, ale poločas jsme uhráli s tříbrankovým vedením. Druhý poločas se hrál stylem nahoru - dolů, a po pěti minutách byl stav 5:4 a závěr sliboval drama. Zredukovali jsme sestavu, kluci se navzájem podporovali  a týmovým výkonem jsme přidali další dvě branky. Soupeř odvolal brankáře a začala střelba na naší branku. Naši tygři z posledních sil odolávali. 22 vteřin před koncem, možná i symbolicky, zakončil do prázdné branky Kuba a mohla propuknout nefalšovaná radost z vítězství.

Vítězství ve druhém výkonnostním koši, radost ze hry, skvělá podpora fanoušků, ukončila letošní ročník soutěže mladších žáků. Chtěli bychom velmi poděkovat všem hráčům za bojovnost, týmovost  a dosažené výsledky. Velké a upřímné poděkování patří  také Ondrovi Červenému a Kubovi Macháčkovi, kteří odehráli za mladší žáky v Nehvizdech poslední utkání. Velmi oceňujeme docházku a přístup v tréninku, který proměnili ve stoupající formě na turnajích. Ondro, Kubo!!! Byli jste základním kamenem úspěchů nehvizdských florbalistů. DĚKUJEME!!!!

Sestava: Ondra Červený - brankář, Pardo Denis, Jursa Tomáš, Padivý Vladimír, Šmída Patrik, Šafr David, Čmelík Zdeněk, Dunda Jan, Macháček Jakub

V příštím ročníku se můžeme těšit na první výkonnostní koš a atraktivní soupeře! Velká výzva do dalších tréninků a přípravy!

Děkujeme rodičům, přátelům, kamarádům a sponzorům za podporu!

Dan Bartončík a Tomáš Kalina za Trenéry ml. žáků.

Vytvořeno: 11. 8. 2016
Poslední aktualizace: 11. 8. 2016 12:38
Autor: Správce Webu