Obsah

4.2. - Turnaj mladších žáků na Děkance

Typ: ostatní
Další z turnajů naší nejstarší kategorie

První únorový turnaj nás opět přivedl na palubovku pražské Děkanky. Tentokrát jsme vyrazili s téměř kompletní sestavou a dokonce i jednou novinkou, v podobě přivolání Adama Bareše z týmu elévů.

Na hřišti se tedy představili: David Šafr v branci, Vladimír Pádivý, Salehová Aneta, Šmída Patrik, Čmelík Zdeněk, Kenderová Adriana, Počepická Viola, Venerová Kristina, Dunda Jan, Jursa Tomáš a Denis Pardo v poli.

Do turnaje jsme vlétli po hlavě proti novému soupeři a to proti Kanonýrům z Kladna. Celý zápas jsme byli produktivní a stříleli o sto šest. Bohužel mnoho našich pokusů končilo buď v rukou golmana nebo mimo branku. Druhý poločas byl již lepší, ale jednobrankový rozdíl nakonec zůstal nepokořen. Konec zápasu 8:9.

Branky: Jursa Tomáš 3x, Pardo Denis 2x, Pádivý Vladimír + Salehová Aneta + Dunda Jan 1x

Druhý zápas už nebyl z naší strany tak vyvedený a stále jsme jen dotahovali soupeřovo tempo. Opět se projevili velké nepřesnosti při střelbě, a proto byl poločas pro nás smířlivý. Naštěstí ještě obě družstva hrála bez branek. V druhém poločase už vznikl větší tlak a nechávali jsme hrát více některé hráče s vidinou úspěchu, který bohužel do konce zápasu nepřišel a tak jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem 2:3 proti SSK Future.

Branky: Vladimír Pádivý a Dunda Jan po jedné brance

Tímto zápasem jsme se poslali do souboje o pátou příčku, která nám zajišťovala setrvání v druhém koši. Před zápasem proběhla delší pauza, kterou všichni hráči náležitě využili k bohatému občerstvení a trenéři se rozhodli kompletně promíchat sestavu. Už od prvních chvil jsme viděli, že družstvo se probralo, více kombinovalo mezi sebou a více si užívalo nádhernou atmosféru, kterou připravili naši fanoušci. Stále jsme se potýkali s velkou nepřesností při střelbě, ale ze hry jsme měli více. Do konce zápasu jsme bojovali jako tygři a to se projevilo shodným výsledkem 4:4 a na řadu přišli opět nájezdy. V těch zazářil náš brankář David Šafr, který za svá záda nepustil ani jeden balónek a díky poslednímu nájezdu, který střelou, do levého horního rohu, proměnil Honza Dunda, jsme zvítězili 5:4 proti FbŠ Bohemians Praha 4 – Zelení.

Branky: Adam Bareš1x, Venerová Kristina1x, Dunda Jan1x, Jursa Tomáš1x, Pardo Denis1x

Tento turnaj hodnotíme pozitivně a to sice za předvedenou hru a bojovnost, jen do budoucna musíme více potrénovat zakončení, protože množství šancí, které jsme měli na hokejkách, bylo enormní.