Navigace

Obsah

Mladší žáci a jejich domácí turnaj v Nehvizdech 12.11.2016

Typ: náš tip
Mladší žáci a jejich domácí turnaj v Nehvizdech 12.11.2016 1 Krásné třetí místo!!

V sobotu 12.11. jsme se poprvé představili domácím fanouškům a příznivcům v nehvizdské sokolovně.  Minulý turnaj jsme vyhráli, a tak jsme čekali, kteří soupeři v prvním koši budou s našimi „Tygry„ ve skupině.

Sestava: Brankář – Šafr David, v poli – Dunda Jan, Záhrobský Richard, Denis Pardo, Čmelík Zdeněk, Šmída Patrik, Počepická Viola, Venerová Kristina, Jursa Tomáš, Salehová Aneta a Pádivý Vladimír.

Turnaj nám začal se stejným soupeřem jako na minulém turnaji - FbŠ Bohemians. Po řádném rozcvičení jsme se na soupeře vrhli jako správní tygři a snažili se překonat soupeřova brankáře. Nutno podotknout, že na základě předešlých vstupů do turnajů jsme v prvním poločase značně míchali jednotlivé trojice.  Výsledkem bylo vedení 5:3 po prvním poločase a určení základních trojic do poločasu druhého. Naši hráči zvyšovali vedení a hlavně dívčí trio (Viola, Kristina a Aneta) předváděly krásné akce zakončené góly. Druhý poločas skončil 6:0 a zápas po aplausu našich fanoušků skončil 11:3.

Branky: 3x Venerová Kristina, 2x Salehová Aneta, 2x Pádivý Vladimír, 2x Jursa Tomáš, 1x Viola Počepická, 1x Pardo Denis

Po dlouhém čekání jsme hráli sousedské derby s Floorbal Club Falcon Lysá n.Labem. Zde jsme věděli, že nás čeká nesmírně těžké utkání, ale zároveň i dobrá zkušenost se zápasem s dosti vyspělejším týmem. Hned od začátku byla v sokolně vynikající atmosféra , která naše tygry pořadně nabudila a výsledkem bylo vedení 1:0. Vzápětí jsme však dostali gól a po chybách obrany jsme nedokázali s dobře a rychle hrajícím soupeřem držet krok. Přes veškerou snahu a maximální nasazení jsme prohráli první poločas 3:8. Do druhého poločasu jsme zvolili taktiku s pouze 7 hráči a chtěli s výsledkem něco udělat – a taky za pomoci vynikajících fanoušků , jsme snížili na 7:10. Po krátkém Timeoutu jsme se ještě nadechovaly k obratu, ale z protiútoku soupeř dal branku a my jsme se rozhodly rozložit zytek sil na méně vytížené hráče. Musím však konstatovat, že takovou atmosféru a nasazení našich hráčů v nehvizdské sokolovně jsem dlouho nezažil!! Výsledkem 7:14 jsme obsadily ve skupině 2. místo a čekal nás boj o celkové 3.místo.

Branky: 5x Dunda Jan ,1x Pardo Denis , 1x Jursa Tomáš

V zápase o 3. místo na tunaji byla vlastně repríza minulého posledního utkání, a to proti TJ Sokol Mukařov. Minule zápas skončil těsným výsledkem 5:4 pro nás, tak jsme věděli, že nás nečeká nic snadného. Do zápasu jsme vstoupily velmi namotivováni a s podporou fanoušků jsme určovali tempo hry. V poločase jsme vedly 4:2. S přehledem a pěknými akcem jsme v navyšování skóre pokračovali i v poločase druhé, především Kiky, Aneta a Viola si hru nesmírně užívaly a střílely pěkné branky. Zápas skončil 10:6 a za velkých ovací fanoušků jsme na domácím turnaji obsadili 3. místo a zůstali v 1. koši.

Branky: 3x Salehová Aneta, 3xVenerová Kristina, 1x Čmelík Zdeněk, 1x Jursa Tomáš, 1x Pardo Denis, 1x Dunda Jan

Celkově hodnotím turnaj jako velmi úspěšný, ukázali jsme „tygří „ bojovnost a zarputilost. Musím vyzdvihnout našeho brankáře – Davida Š., který s každým zápasem roste k vynikajícím výkonům a je oporou mužstva. Dále musí pochválit všechny 3 naše holky, které se vůbec nebojí postavit se soupeřovým hráčům (většinou kluci) čelem a bojují o každý míček. V neposlední řadě musím poděkovat všem klukům za bojovnost, týmovost a odhodlání při hře s děravým míčkem.

Na domacím turnaji jsme ukázali, jak máme fantastickou diváckou podporu, která naše „Tygry“ podpořila a vyhecovala k vynikajícím výkonům!!! Děkujeme !!!

Další turnaj pořádá Floorbal Club Falcon  a měl by se ukutečnit v Staré Boleslavi 26.11.2016