Obsah

Poslední turnaj mladších žáků v domácí hale 8.4.

Typ: náš tip | ostatní
rozloučení se sezónou na domácí půdě

Náš poslední turnaj v této sezóně nás čekal na naší palubovce a vzhledem k tomu, že to bylo doma, tak nominace na tento turnaj byla pro trenéry velice jednoduchá, zkrátka všichni. A to: David Šafr tradičně v brance, Vládík Pádivý, Anet Salehová, Kikina Venerová, Zdenda Čmelík, Viola Počepická, Patrik Šmída, Denis Pardo, Tomáš Jursa, Adri Kenderová, Honza Vančura a nováčci Tomáš Pelikán a Eliška Zimmermannová.

V prvním zápase nám byli nalosováni Kanonýři Kladno, kteří nám v minulém zápase nedělali problémy a nebylo to ani dnes a hned ze začátku jsme šli do jasného vedení, které jsme si s ledovým hlídali během celého zápas. Konečný výsledek 7:4.

Branky: 3x Denis, po jedné Vládík, Viola, Tomáš J a Honza

V druhém zápase jsme narazili na známou 101. Sportovní se kterou jsme předtím absolvovali čtyři zápasy, které jsme vždy prohráli rozdílem třídy a nikdy neměli možnost se utkat jako rovný s rovným. Ovšem tentokrát se tento zápas odvíjel podle jiného scénáře. My jsme znenadání odskočili do dvoubrankového vedení a v průběhu zápasu jsme si tuto jistotu s několika výjimkami drželi. Bohužel pro nás, síly se vytráceli rychleji než čas a tak v druhém poločase soupeř zařadil o stupínek vyšší rychlost a my mu už nestačili a prohráli 7:9. I přesto to bylo výborné utkání plné zvratů a dokážu tvrdit, že toto byl nejhezčí zápas za celou sezónu proti soupeři.

Branky: Denis a Tomáš J. 2x, po jedné Vládík, Anet a Honza

V posledním zápase o třetí místo jsme se utkali proti SSK Future. Tento soupeř nám v prvním poločase nedělal tolik problémy a s ním stále dokázali držet krok. Do druhého poločasu jsme vlétli stejně jako v prvním, ale několik individuálních chyb nám zkomplikovalo cestu k třetímu místu a tak jsme se museli spokojit jen s bramborou.

Nic nemění na tom, že na domácím turnaji naši tygři vydali ze sebe opět to nejlepší za podpory těch nejlepších a nejhlasitějších fanoušků, kteří nás provází po celou sezónu. DÍKY VÁM VŠEM!

Několik čísel na závěr.

Během dvanácti turnajů jsme nikdy nedokázali zvítězit jen nad dvěma družstvy (101. Sportovní a SSK Future). V bratrovražedném SOKOLSKÉM derby proti TJ Sokol Mukařov jsme byli vždy úspěšní. Pět výher a celkové skóre 37:20. Celkově jsme dokázali vyhrát dva turnaje na Chodově a na Barrandově. Nejvyšší výhra 23:0 a nejvyšší prohra 3:12. Celkové skoré 19 výher a 18 proher a celkově 231 vstřelených a 220 obdržených branek za celou sezónu a mezi nejlepší střelce se dostali ……

Nejmladší Tomáš Jursa s 38 vstřelenými brankami. Na druhém místě Denis Pardo s 39 brankami. A jako první, stálý kapitán, Vládík Pádivý s 46 brankami.