PŘIHLÁŠKA NA SOKOLSKÉ PŘEBORY DO PARDUBIC

Krásné prázdninové dny vám přejeme, vážení rodiče a "naši tygři" !

Abyste věděli, že ani o prázdninách nezahalíme, tak vám přinášíme několik zásadních informací, které byste měli vědět a stihli se tak na to připravit.

Ve dnech 17. a 18.9. proběhnou v Pardubicích florbalové sokolské přebory a my jsme tam přihlásili naše tři družstva - mladší žáky a dvě družstva elévů. Turnaj je zatím koncipován jako dvoudenní, ale to se může změnit na základě počtu přihlášených družstev. Každopádně počítejte s tím, že by děti v Pardubicích spaly (byla by zajištěna zdarma Sokolovna) a bude tedy nutné počítat s nějakou karimatkou a spacím pytlem. Zatím je vše ve stadiu příprav a o všem podstatném bychom vás samozřejmě informovali. Buďte tedy připraveni, že nám sezóna, tedy družstvům elévů a mladších žáků, začíná již v polovině září.

Vytvořeno: 11. 8. 2016
Poslední aktualizace: 11. 8. 2016 12:38