logo vlci

Druhá sezóna 2019/2020 Nehvizdských Vlků v Nehvizdech

V rámci Sokola Nehvizdy pokračujeme s basketbalovým kroužkem pro děti. Stávající členové našeho oddílu pokračují stejně jako v loňském roce. Tréninky budou probíhat určitě v původních termínech ve středu:

• 16:00 - 17:15 mladší
  • 16:45 – 18:00 starší

Na první trénink ve středu 11.9. tedy prosím přijďte tak jak jsme chodili vloni. Rozdělení provedeme po tomto tréninku.

Další týden 18.9. jsme se zapojili do akce „Spolu v pohybu“. Pro nás to bude standartní trénink, s tím že si jej budou moci vyzkoušet další zájemci o náš sport. Tuto akci bychom rádi využili jako nábor nových členů našeho oddílu. Ukážeme jim, jak trénujeme, s tím, že si to budou moci sami vyzkoušet.

Sokol navíc připravuje výstavbu košů do Sokolovny. Bude to další prostor pro nás. Jakmile budou koše hotové přidáme další jednotky tréninků. Budou to tyto termíny:

• Pondělí 16:30 – 18:00 starší
  • Pátek 16:00 – 17:30 mladší

To bude až bude Sokolovna připravená (koše a míče), dáme vědět.

Jinak prosím sledujte s dětmi mistrovství světa v basketbalu, protože to, co předvádí náš národní tým, musí být pro děti neskutečná inspirace. Hrají opravdu výborně, viz zapas s Tureckem.

Petr Gomola
Pavlína Marc